Známe slovenské hudobné zoskupenie H16 hlási veľkolepý návrat! Po niekoľkých rokoch sólovej kariéry Majk Spirit, Otis a Cigo v spolupráci s DJ Grimasom prinášajú svoj nový spoločný projekt. Fanúšikovia si už dnes môžu vychutnávať 3 nové skladby, ktoré sa objavia aj na pripravovanom albume.

H16, ktorá vznikla ešte v roku 2003 si tak pripíše na konto piaty album, ktorý dostane originálny a výstižný názov Lockdown music. Ten prichádza symbolicky po 5 rokoch od toho posledného. Ako prvú zverejnili skladbu True story, ktorou rozhodne potešili skalných fanúšikov.

Faktom totiž je, že táto skupina patrí k najstabilnejším na našej scéne. Navyše, sólo projekty obľúbeného Majka Spirita, im môžu fanúšikovskú základňu iba rozšíriť.

S comebackom a novým albumom chlapci zmenili aj povestné logo, ktoré prešlo menšou úpravou. Fanúšikov potešili aj správou o tom, kto všetko bude na albume hosťovať, pričom v niektorých prípadoch možno trochu prekvapili. Tešiť sa môžeme na mená ako Separ, Radikal, Gleb, či Dame.

Patríš aj ty k fanúšikom, ktorí sa z týchto noviniek tešia?

Najnovšie videoklipy k skladbám Dobre už bolo a Šalát

Čo povieš na prvý zverejnený song True story?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.