Raz si hore – raz si dole. V máji 2018 však budú „hore“ presne tieto znamenia. Ak patríš medzi ne vedz, že tento mesiac sa budeš cítiť na vrchole svojich síl. A ak aj pre teba apríl nebol úplne  najlepším, ver, že v máji sa to celé obráti.

Kozorožec – práca bude zábavou

Už v apríli si si začala užívať život o čosi viac. Máj to však ešte znásobí. Zažiješ nové dobrodružstvá, ktoré ťa prinútia vymaniť sa zo svojej komfortnej zóny. Naučíš sa veľa o tom, čo ťa robí skutočne šťastnou. Pokiaľ si doteraz mala prácu, v ktorej si sa  necítila úplne najlepšie, alebo ti robila viac vrások ako radosti, zmení sa to.  Konečne nájdeš niečo, čo podporí tvoj talent a pomôže ti rozvíjať sa.

@carodaur 🌹 #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženec – tvoja duša bude plná krásy

Základom tohto mesiaca bude pre teba duchovné prebudenie. Nadobudneš pocit hlbokého prepojenia so svojim vnútrom a zároveň so svetom okolo teba. Budeš prepojená so svojimi emóciami, porozumieš všetkému, čo sa ti deje, a nebudeš mať problém žiť v prítomnom okamihu. Naučíš sa o sebe nové veci a rovnako sa zmení aj tvoj uhol pohľadu. Tvoja charizma vystúpi ešte vyššie, a koncom mesiaca sa budeš cítiť, že celý svet ti leží pri nohách.

@sophiaesperanza @kingstonphoto

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Býk – oslníš bohatstvom a pôvabom

Sebavedomie a radosť sú tvojím novým májovým heslom. Vo vlastnej koži sa budeš cítiť výborne. A v druhej polovici sa ti navyše začne dariť aj zarábaní peňazí. S tvojim šarmom by si si mala nechať platiť len za to, že na niekoho žmurkneš.  Zároveň budeš trošku otvorenejšia k novým veciam a pustíš do svojho života niečo/niekoho zaujímavého a vzrušujúceho.

@lerazhuravleva 🎀 #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.