Toto teepee pre 5 osôb má všetko. Spa, saunu, dokonca ti raňajky prinesú v piknikových košoch priamo do postele. Nachádza sa len pár kilometrov od Prahy.

Ak chceš na pár dní ujsť ruchu veľkých miest do prírody a vcítiť sa do kože sofistikovaných indiánov, ktorí mali vo svojich teepee mini kúpele a chladničku s dobrým vínom, navštív netradičný rezort. Prienik medzi výnimočným príbytkom a nadštandardnými službami nájdeš v Teepee & Spa, ktoré sa nachádza asi 45 km od centra Prahy.

Stan bol ušitý na mieru, interiér navrhol majiteľ a vyrobili ho miestni remeselníci. Ak by si sa rozhodol vyskúšať teepee v zime, nemusíš sa obávať, je otvorený celoročne a tomu aj prispôsobený.

zdroj: Teepee&Spa

Oproti indiánom tu nájdeš sprchový kút, toaletu, chladničku naplnenú vybranými vínami a dobrotami z lokálnej produkcie. Kapacita teepee je 5 osôb.

zdroj: Teepee&Spa

Zdravé spa & prírodná sauna

Okrem komfortu v interiéri môžeš využiť aj vonkajší priestor. Zákutia relaxačnej wellness zóny sú určené pre nerušený odpočinok, môžeš sa opaľovať, čítať si, rozjímať či dať si pohár niečoho dobrého. Výrivka aj sauna sú zhotovené z cédrového dreva.

zdroj: Teepee&Spa

zdroj: Teepee&Spa

Drevo obsahuje živicu, ktorá má nádhernú vôňu, typickú pre les, v ktorom sa stan nachádza. Cédrové drevo má antibakteriálne a protizápalové účinky, dokáže upokojiť a uvolniť celý nervový systém a značne posilniť imunitu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.