facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

V noci zo včera na dnes sa na jednej z bratislavských čerpacích staníc stal naozaj kuriózny prípad. Teda, išlo o „bežné“ lúpežné prepadnutie, ktoré sa však skončilo vskutku netradične. O tom, akým spôsobom svedkyňa incidentu zdržala zlodeja do príchodu polície informoval bratislavský policajný zbor na svojom facebookovom účte.

Podľa doterajších informácií do priestorov čerpacej stanice vošiel 24-ročný muž, ktorý pod hrozbou použitia násilia dožadoval od zamestnanca vydanie finančnej hotovosti. Muž následne na zamestnanca aj zaútočil a napadol ho údermi do tváre.“

Keď na miesto dorazili policajti, zistili, že sa jednému zo zamestnancov podarilo lupiča zamknúť v priestoroch stanice a utiecť zadným vchodom. Čo však vo vnútri uvideli, naozaj nikto nečakal.

„Policajti v jednej z miestnosti spozorovali muža, ktorému poskytovala se*uálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, nakoľko však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky. Po ich použití bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie, kde s ním boli vykonané potrebné úkony.“ uvádza sa v príspevku.

LÚPEŽNÉMU PREPADNUTIU ZABRÁNILO💰POSKYTNUTIE SEXUÁLNYCH SLUŽIEB➡️Dnes krátko po 0️⃣4️⃣.0️⃣0️⃣ h sme prijali na linke…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Wednesday, January 27, 2021

Ktovie, či toto bola metóda, ako nenechať zlodeja utiecť alebo mala žena iba slabosť na zlodeja a situáciu, ktorá jej prišla vzrušujúca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News