Lula Gachulincová

Lula Almaksus (Gachulincová) je v poslednej dobe veľmi rozoberaným článkom v slovenskom šoubiznise. Odkedy súťažila na Farme, je na očiach verejnosti takmer neustále. A môže za to aj jej Instagram, kde zverejňuje doslova každý kúsok zo svojho pracovného, aj súkromného života.

Klebety sa šíria rýchlo

Ako verejne známa osoba musí rátať s tým, že sa do jej života budú starať fanúšikovia. Na spomínanej sociálnej sieti ju sleduje až 152-tisíc followerov. A tí tam pravidelne sledujú dianie v jej živote.

Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Nedávno sa dozvedeli aj to, že zdedila obrovskú sumu po otcovi. A ihneď sa začali šíriť klebety aj po jej rodnom meste, v Považskej Bystrici. Podľa všetkého to ale je iba klebeta.

Lula veľmi často na Instagrame necháva fanúšikov, aby sa jej pýtali otázky. Tentokrát to ale bolo iné, pretože zaujímavá správa jej prišla do directu.

Lula Gachulincová
zdroj: Instagram/llnzz

Vraj je milionárka

„Ževraj si zdedila mega veľa peňazí po tatovi, sa hovorí po PB, je to pravda? 700 000 €,“ napísal odvážny fanúšik a influencerke veľa nebolo treba.

Z predošlých káuz, alebo teda vojen influenceriek vieme, že Lula si servítku pred ústa neberie a všetko povie na rovinu. Nuž, a takto to followerom vyjasnila aj včera.

Lula Almaksus Gachulincová
zdroj: Instagram/llnzz

Lula sa k tomu vyjadrila po svojom

„O tomto vám raz poviem, keď budem ready. Každopádne, k dedičstvu po mojom otcovi som sa dostala až pred asi 2 mesiacmi. Po tom, čo som už mala kúpený byt, auto, všetky veci, ktoré mám a kúpila som si za VLASTNÝ PRÍJEM,“ začala influencerka.

„Žiaľ, asi ako v každej rodine, tak aj v tej našej som sa musela súdiť s vlastnou rodinou 2 a pol roka. Bolo to nekonečné a najhoršie obdobie môjho života. Nezdedila som žiadnych 700 000 € a dokonca ani polovicu z toho. Vďaka Bohu som zdedila niečo, čo je viac ako peniaze, a to mozog po mojom otcovi,“ priznala Lula.

Lula s manželom
zdroj: Instagram/llnzz

„Mňa fascinuje, prečo stále musím niekomu niečo dokazovať. Robím reálne a mám nejaký program od rána do večera. Angažujem sa do vecí, stále niečo zlepšujem,“ napísala do ďalšieho príbehu na svojom Instagrame.

„Priznám sa, že ma bolí, keď niekto povie, že som si niečo zaplatila z otcovho dedičstva, lebo nepočula som to prvýkrát. Ja som predala po otcovi minulý týždeň, 2 a pol roka som tam platila prázdny byt, celý pohreb, neskutočne veľa ma stáli právnici. Celkovo som neminula z toho ani euro,“ rozbehla sa Lula.

Lula
zdroj: Instagram/llnzz

„Prečo si niekto stále myslí, že mám všetko, čo mám len preto, že som pekná, lebo preto, že Farma, preto, že som si vy***ala, lebo ,mám bohatého frajera‘, lebo dedičstvo,“ doplnila.

A čo si o tom všetkom myslíš ty? Zareagovala Lula správne? 

Zdroj: Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News