Silná žena s krátkymi vlasmi
Pexels/Brenner Oliveira

Nech si budeš nahovárať čokoľvek, každý v živote má určité štandardy. Nikto však nechce vyzerať ako sebec, preto ich možno v sebe niektorí ľudia potláčajú. Do tej skupiny ale rozhodne nepatria znamenia, ktoré sú uvedené nižšie. Tie svoje vysoké nároky neskrývajú.

Škorpión

Prvým znamením je Škorpión. Myslíš si, že má vysoké štandardy v intímnej oblasti? Nie si ďaleko od pravdy. Je vášnivý a nemá rád nudu v posteli, preto sa nezastaví, dokým nenájde človeka, s ktorým by ho milovanie bavilo každý deň. Má vysoké štandardy, hlavne čo sa vzťahov týka. On nebude len tak s niekým.

Ľutovať môžeš len tieto veci
zdroj: Pexels/Alessio Cesario

Panna

Už to o Panne vieš, ale opakovanie je matkou múdrosti. Tento človek je perfekcionista, preto má vysoké nároky nastavené všeobecne. Od všetkého a od všetkých vyžaduje úplne maximum, inak sa necíti dobre. Nebol stvorený na to, aby mu niekto dal len 50 % zo svojej snahy, keď vie dať 100. Je to logické, no nie?

Lev

Človek v znamení Leva má vysoké nároky v oblasti priateľstva. Potrebuje mať kamarátov, ktorí mu nerobia hanbu a vedia sa na verejnosti slušne správať. Potrpí si na etikete, na módnom vkusne a na slušnom správaní. Keď nájde niekoho, kto sa vie v spoločnosti správať ako dáma/gentleman, je to jeho človek.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy