Ak sa chceš zlepšiť v milovaní druhých ľudí, neváhaj a čítaj ďalej. Ľudia sa podľa temperamentu delia na 4 typy: Sangvinik, Cholerik, Flegmatik a Melancholik. V tomto článku nájdeš opis každého typu + návod na to, ako správne daného človeka milovať.

Sangvinik

Človek, ktorý má temperament ako sangvinik, je čistý priemer všetkých ľudí. Je veľmi prispôsobivý, s každým si hneď rozumie a vie sa zaradiť do akéhokoľvek kolektívu.

Lásku potrebuje normálnu – skôr praktickú, než romantickú. Jeho partner musí vedieť, že nemá očakávať žiadne sladké slovíčka, no napriek tomu ho miluje. On sa cíti milovaný vtedy, keď si s partnerom zladia humor a vie, že veci idú podľa plánov.

Flegmatik

Tento človek, ktorý je nastavený ako flegmatik, je veľmi tichý. Rád pracuje osamote, než v kolektíve. Väčšinou sú mu veci ukradnuté a na ničom mu nezáleží do hĺbky.

Lásku potrebuje primárne preto, aby nežil v stereotype. Potrebuje človeka, ktorý je veľmi aktívny a prebudil by ho k životu. Cíti sa milovaný vtedy, keď robí s partnerom nejakú spoločnú aktivitu. Aj keď to tak nevyzerá, flegmatik je rád, ak ho niekto vytrhne z jeho zabehnutých koľají.

Melancholik

Človek, ktorý je melancholik, je najviac citlivý. Rád spomína na minulosť, vie sa vcítiť do pocitov druhých a niekedy má problém nadviazať nové kontakty. Je veľmi nežný a rád filozofuje.

Lásku potrebuje nežnú a romantickú. Väčšina ľudí ho sklame, preto má niekedy obavy púšťať sa do vzťahov. Keď tak urobí, ide do toho s plným nasadením – je schopný urobiť všetko, aby ho daná osoba milovala. On sa cíti najviac milovaný vtedy, keď mu partner často prajavuje city, je k nemu úprimný a neklame ho.

View this post on Instagram

⚡️BIG ANNOUNCEMENT, DON’T MISS OUT⚡️. • We teamed up with other creators such as @debiflue @camillamilja @joliejanine @pilotmadeleine @agirlwhoblooms and many more to give you 50+ preset packs (including ours) worth more than €2500 for only €79,99 🤯. • WHAT’S INCLUDED IN THIS PRESET BUNDLE? – 50+ preset packs + 2 photography guides – 1200+ presets (mobile & desktop) – From 36 creators – Worth more than €2500 • WHAT’S THE PRICE? €79,99 • IF YOU BUY VIA OUR LINK YOU CAN WIN THE FOLLOWING PRICES: – Trip to the Maldives for 2 persons – Canon EOS 6D camera – DJI Mavick 2 Pro • LAUNCHING IN 15 HOURS 😍 Only available for 10 days! Keep on eye on our link in bio and stories❤️❤️❤️.

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Cholerik

Tento človek, ktorý má nálepku cholerik, je najživší z celej skupiny. Pokojne sem môžeme zaradiť aj znamenia, ktoré majú živel oheň. Je to človek veľmi priebojný, ide si za svojim cieľom a nič ho nezastaví.

Lásku potrebuje stálu. Jeho partner musí jednoznačne vedieť, čo chce a čo nechce. Musí mať pevné nervy a vydržať to s ním aj vtedy, keď vybuchne. Cíti sa milovaný práve vtedy, keď toto všetko jeho partner vydrží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.