Čo sa týka klamstva, ľudia sa delia na dve skupiny. V tej jednej sú tí, ktorým klamanie nie je cudzie, a v druhej tí, ktorí sa nechajú odhaliť aj pri úplne banálnej lži. A potom sú tu ľudia, ktorí ich počúvajú. Niekto sa nechá ťahať za nos, a niekto odhalí vďaka svojej intuícii aj tú najmenšiu odchýlku v príbehu.

Zisti, ktoré znamenia zverokruhu patria k tej druhej skupine. Sú to ľudia s dokonalým šiestym zmyslom a intuíciou, ktorá ich proste nesklame. Preto sa ani neunúvaj vymýšľať si pred nimi. Hneď ťa odhalia.

Škorpión

Škorpión je veľmi vnímavý človek, ktorý dokáže toho druhého odhaliť už na prvý pohľad. Je naklonený duchovným veciam a nebojí sa ísť do hĺbky. Nevyhýba sa ani veciam, ktoré iných desia, a preto má schopnosť chápať tomu, čomu iní nie. Zaujíma sa o ľudskú psychiku, a preto vie odhaliť, kedy si človek myslí niečo iné, ako hovorí. Pred ním je ťažké zatajiť skutočné pocity.

Ryby

Človeka tohto znamenia neoklameš ľahkými fígľami. On totiž počúva svoje srdce a dokáže klamára odhaliť na počkanie. Má totiž silnú intuíciu a rýchlo si spája fakty dohromady. Hovorí sa, že ide o veľmi duchovne založeného človeka, ktorý má od narodenia v sebe kus múdrosti. Vraj má hlboký pohľad, ktorým sa ti cez oči dostane až do duše, a tak odhalí to, čo v sebe skrývaš.

Rak

Človek narodený v tomto znamení je veľmi citlivý, a už len z toho dôvodu sa vie vžiť do pocitov iných ľudí. Nevníma totiž ich slová, ale emócie, ktoré z nich vyžarujú. Nie len, že odhalí ľudské vnútro, ale dokáže ho aj skutočne pochopiť. Neznáša, keď sa ľudia pretvarujú a rýchlo im na to príde. Neodhalí verejne klamára iba vtedy, ak cíti, že by mu tým iba viac ublížil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.