Instagram/lucidstyle_official

Vizážistka Lucia Sládečková, umeleckým menom Lucid, môže ísť príkladom mnohým ženám. Už 6 rokov totiž dokazuje, že všetko sa dá, keď sa chce. Tým, že úplne sama vychováva svoju už päťročnú dcérku, poukazuje na svoju neuveriteľnú vnútornú silu a odhodlanie. 

Na sociálnych sieťach vidieť, že Lucia má so svojou ratolesťou krásny vzťah. Práve včera sa na Instagrame pochválila fotkami a videami z oslavy 5. narodenín narodenín malej Lýdie. A veru že to bola veľkolepá oslava. Lucka si pritom svoje súkromie rada stráži a takéto momenty zdieľa len zriedka.

Pri výchove jej pomáha matka

Lucia svoju malú dcérku porodila pred piatimi rokmi, takmer na deň presne. Pri pôrode však jej otec nebol. Rozišli sa tesne potom, čo vizážistka zistila, že je tehotná. Kvôli dieťatku to spolu ešte chceli skúsiť, no nedopadlo to podľa predstáv, a tak sa Lucid rozhodla, že svoje malé dievčatko bude vychovávať sama.

Predstavovala si si niekedy, že na výchovu svojho dieťaťa ostaneš sama? To nechce zažiť asi žiadna z nás. Aj pre Luciu to bolo a stále je ťažké. Má pri sebe oporu v podobe matky, po ktorej pomenovala aj dcérku, ktorú vychovávajú spolu.

Malá Lýdia si ihneď získala priazeň medzi Luciinými sledovateľmi. Krásne dievčatko už má na Instagrame aj svoj vlastný profil, o ktorý sa však stará jej mamka. Zrejme z nej chce mať modelku a influencerku. Pri tom počte followerov sa jej to určite aj podarí. Sleduje ju tam totiž až vyše 52-tisíc fanúšikov.

Lýdia vyzerala dokonalo aj na svojej narodeninovej párty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News