V československom šoubiznise sa počas uplynulých dvoch týždňov narodilo až štyri dievčatká. Ivana Gáborík, Erika Judínyová, Monika Bagárová a Lucia Mokráňová sú našimi čerstvými mamičkami a svoje bábätká si už užívajú v pohodlí domova.

Len včera si svoju dcérku Tali priviezla domov aj fitnesska Lucia Mokráňová. Jej partner si pre ňu pripravil prekvapenie a všetko krásne vyzdobil a pripravil aj malé občerstvenie. Všetkým ale udrel do očí malý detail, ktorým boli Luckine šaty. Presne v takých istých totiž prišla domov z pôrodnice aj speváčka Monika Bagárová.

Namiesto toho, aby fanúšikovia mladej mamičke pogratulovali a tešili sa spolu s ňou zo zdravej dcérky, začali ju kritizovať za výber šiat. Podľa ich slov úplne okopírovala Monikine fotky a mohla si vybrať iné oblečenie. „Gratulujem, ale príde mi to ako úplne okopírovaná fotka od Moniky,“ napísala jedna pani v komentári. Hneď sa k nej pridali aj ďalšie: „Úplne kopírka, až smiešne“ alebo „Presne, aspoň šaty mohli byť druhé“.

Na druhej strane sa ale našli takí, ktorým sa práve páčilo, že kamarátky zvolili rovnaký outfit. „Jeeeej…Vy ste si dali s Monikou Bagárovou rovnaké krásne šaty po príchode z pôrodnice 😍 hlavne veľa zdravia obom! ❤️“. Pridala sa aj ďalšia komentujúca: „Gratulujeme užívajte si tieto krásne chvíľky vôbec nerieš zakomplexovaných ľudí a hlavne veľa zdravíčka pre všetkých 🙏💓🍀“

Jedno sa musí uznať, tie šaty sú naozaj krásne. Čo si myslíš, bolo naozaj nevhodné, že si Lucia obliekla rovnaké šaty ako Monika alebo je to úplne nepodstatné?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.