Exfarmárka, podnikateľka a influencerka Lucia Mokráňová sa na Instagrame často chváli svojím idylickým súkromím. Jej rodina sa skladá z dcérky Talie a partnera Martina, s ktorým žije už roky, no ešte nie sú ani zasnúbení. Teraz jej ale venoval nádherný dôkaz lásky, ktorý je viac ako zásnubný prsteň.

Lucia Mokráňová nemala na ružiach ustlané

Lucia Mokráňová s dcérkou Talinkou a partnerom Martinom vyzerajú ako šťastná rodinka, ktorej nič nechýba. Iba nedávno ale priznala, že v živote nemala na ružiach ustlané, ako by sa mohlo zdať.

Lucia Mokráňová s dcérou a partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Možno si postrehla v našom staršom článku, že Lucka priznala, aký bol jej vzťah s vlastným otcom, ktorý o ňu nikdy nemal záujem. Na jej Instagrame ale denno-denne môžeš vidieť, že svoju rodinu nadovšetko miluje. A tvorí ju jej mamina, ktorá vychovávala ju a brata sama, partner Martin a dcérka Talia.

Daroval jej krásny dôkaz lásky

Aj priateľ krásnej fitnessky svoju rodinu nadovšetko miluje. A nemusel to dokázať zásnubným prsteňom či svadbou, ako by si to zrejme priali najmä fanúšikovia. Tento dôkaz je ešte oveľa silnejší, pretože sa nedá len tak jednoducho zmazať alebo dať dole z ruky. Bude ho na svojom tele nosiť celý život. Na nohu si totiž nechal vytetovať Talinkine meno a dátum narodenia a Luciinu iniciálku s dátumom narodenia.

Tak čo, páči sa ti takýto dôkaz lásky? A čo hovoríš na Martinove tetovanie? Určite si sa z toho úplne celá z toľkej lásky roztopila.

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News