Aj keď si stále myslíš, že na sociálnych sieťach je každý len dokonalý, teraz ťa znovu presvedčíme o opaku. O influencerke a modelke Lucii Javorčekovej by si určite povedala, že je dokonalá a v jej živote nemôžu byť žiadne problémy. Snáď okrem toho, z akého uhlu sa má najnovšie odfotiť. To však vôbec nie je pravda.

Na svojom dvojmiliónovom Instagrame sa rozhodla prehovoriť o problémoch z minulosti, ktoré ju v tom čase poriadne potrápili. Nedala to však na sebe poznať a ako väčšina iných žien, aj ona sa so svojím trápením pasovala sama.

Veľa žien jej určite závidí jej bezchybnú pleť, no pritom nepoznajú pozadie za tým, ako sa k nej dostala. Lucia zverejnila fotografiu, akú by si od nej asi nečakala. Môžeš na nej vidieť jej aknóznu pleť, ktorá na prvý pohľad nevyzerá veľmi dobre.

zdroj: Instagram/luciajavorcekova

„Moja tŕnistá cesta k zdravej a hladkej pokožke. Pred 2-3 rokmi by som nedokázala hovoriť o svojej problematickej pokožke, nie to ju ešte ukazovať na verejnosti. Skrývala som sa, trpela som nízkym sebavedomím, rušila som spolupráce, čo mi spôsobovalo depresie. Bála som sa každé ráno pozrieť do zrkadla. Nie som povrchná, ale som žena a kvôli svojej práci som sa chcela cítiť znovu pekná,“ začala Lucia svoju osobnú spoveď o problémoch z minulosti.

„Všetky tie problémy so žalúdkom a pleťou boli spôsobené rozvodovým konaním, kedy som prišla skoro o všetko, bola som vystavená klamstvám a musela som toho veľa obetovať. Upravila som svoju stravu (stres spôsobil histamínovú a potravinovú intoleranciu) a snažila sa nájsť riešenie pre moju pleť. Pravidelne každé 2-3 týždne som absolvovala mechanické čistenie pleti, ktoré bolo veľmi bolestivé a dlhodobo som nevidela žiadne výsledky. Bála som sa, že mi na tvári ostanú jazdy,“ zdôverila sa krásna modelka svojim fanúšikom.

Lucia najskôr vyskúšala rôzne ošetrenia, no napokon sa zverila do rúk odborníkov, ktorí jej s akné pomohli a vyliečili ho. Dnes Lucia pôsobí opäť sebavedomo, najmä keď si pozrieš jej obnažené fotografie. Aj keď to trvalo dlhší čas, kým to v sebe spracovala, je super, že sa o svojom trápení rozhodla prehovoriť.

Ide o ďalšiu krásnu ukážku toho, že netreba veriť všetkému na sociálnych sieťach. Nikdy nemôžeš vedieť, čím si daný človek prechádza vo svojom súkromnom živote.

Zdroj: Instagram/luciajavorcekova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.