Ľubo a Júlia
Instagram/lubo.mazura

V súčasnosti nám v televízii beží už tretia séria šou Svadba na prvý pohľad. Markíza sa v roku 2020 inšpirovala jej austrálskou verziou. Pamätáš si prvú sériu tejto kontroverznej šou? Súčasťou nej bol fitness tréner Ľubo, ktorého experti spojili s Júliou. Na svojom Instagrame sympatický športovec zverejnil kúsok zo svojho súkromia. Vrátil sa na Slovensko. Myslíš, že dôvodom bola práve jeho televízna manželka?

Náhľad do minulosti

Už prvá séria šou Svadba na prvý pohľad sa tešila veľkému úspechu. Ak si nepamätáš jej účastníkov, pripomenieme ti ich. Pred dvoma rokmi si na obrazovke mohla vidieť iba tri páry, no dnes experti zorganizovali až päť svadieb.

V prvej sérii Svadby na prvý pohľad si videla svadbu Lucky s podnikateľom Ivanom, ktorý musel dôkladne predýchať pikantnú minulosť svojej manželky. Okrem nich sme sa tešili zo sympatického Stana a Gabiky, ktorým to po svadbe klapalo a rozhodli sa svoj vzťah rozvíjať aj mimo televíznych obrazoviek. Takisto skončil aj vzťah medzi Julkou a Ľubom. Tí medzi sebou však mali viacero kríz už v šou.

Počas vysielania relácie sa krátko rozprávalo o tom, že svadby sa organizovali už o dva roky skôr. V čase nasadenia šou do programu všetky páry žili vlastné životy, do ktorých im zasahovalo práve dianie v televízii. Údajne sa všetky páry odlúčili a v súčasnosti majú úplne iných partnerov. Je to však tak aj v prípade Ľuba a Júlie? Čítaj ďalej a zistíš, s kým sa televízny ženích včera večer zabával.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News