Instagram/danielatwiins/stanleylobotka37

Už je tomu niekoľko mesiacov od momentu, kedy speváčka z dua Twiins, Daniela Nízlová, a futbalista Stanislav Lobotka, oznámili, že už viac netvoria pár. Nečakaný rozchod prišiel tesne pred Vianocami minulého roka a 35-ročná Daniela sa aj s dcérkou odsťahovala do rodičovského domu. Pre Šport24 sa Lobotka konečne vyjadril k ich aktuálnemu vzťahu.

Daniela a Stanislav, ktorý je od nej o 8 rokov mladší, tvorili pár 2 roky a za ten čas sa z nich stihli stať aj rodičia. Ani malá Linda ich vzťah, ktorý vyzeral na sociálnych sieťach ukážkovo, nezachránila. V novembri 2021 futbalista ako prvý potvrdil, že už nie sú spolu a viac sa k tomu nepovedal.

Kým Daniela dala neskôr niekoľko vyjadrení aj na svojich sociálnych sieťach, Stano, ktorý pôsobí v Taliansku, si túto tému nechával pre seba. Teraz však prehovoril o ich vzťahu o čosi viac.

Po ich nečakanom rozchode, ktorého príčinou mali byť aj nemilé slová na adresu postavy speváčky po pôrode, či dokonca údajne aj iná žena, sa Daniela aj s dcérkou presťahovala na Slovensko. Linda tak trávi všetok čas s mamou, keďže jej otec žije v inej krajine a je pracovne mimoriadne vyťažený.

„Napriek všetkému si myslím, že náš vzťah je normálny. Rozprávame sa, komunikujeme a obaja sa hlavne snažíme, aby sa dcérka Linda mala dobre a vyrastala úplne normálne a bolo všetko v tomto smere v poriadku. Takže z tohto pohľadu si myslím, že je to v pohode,“ prezradil Stano.

Aký kontakt má s Lindou takto na diaľku? „S dcérkou volávam takmer každý deň, takže ani v tomto nie je žiadny problém. S Veronikou určite prídu za mnou pozrieť aj do Neapola.“ Zdá sa, že ich možno čoskoro uvidíme spolu ako rodinku, aj napriek rozchodu.

Zdroj: sport24.pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News