Ahoj,
možno nevieš kto ti píše a možno to aj vieš, ale nie je podstatné kto ti píše, ale čo ti ide napísať v tomto liste. Bola by som rada, ak by si ho dočítal dokonca a nezahodil hneď na začiatku. Možno pochopíš pár vecí, ktoré si doteraz nepochopil.

Viem, že je ťažké priznať si, že si urobil veľa chýb a nemôžeš sa posunúť ďalej. Si zlomený, aj keď si to nechceš pripustiť. Nechceš k sebe nikoho pustiť, pretože si myslíš, že je to cool, keď lámeš srdcia sem a tam. Hráš sa na chladného a nedotknutého chlapa bez citov a porozumenia. Nechceš aby niekto vedel, ako trpíš a tak si to ukryl hlboko v sebe. Ukryl si to tak hlboko, že ty sám si zabudol, že si zlomený a potrebuješ lásku.

zdroj: unsplash.com
zdroj: unsplash.com

Úsmevy rozdávaš veľa dievčatám a tie si myslia, že si milý a možno u teba majú šancu. No pravdou je, že potrebuješ len upútať ich pozornosť, pretože potrebuješ aby sa o teba niekto zaujímal. Potrebuješ záujem dievčat, ktoré časom zlomíš? Chceš aby boli zlomené ako ty? Nechceš milovať len tak niekoho, tak prečo namotávaš tie úbohé stvorenia? Robíš to pre seba, ja viem. Ja viem, že aj ty si zlomený a potrebuješ záujem, no nerob to takto. Tento prístup ti nepomôže k ceste za láskou. Za to pravou láskou na ktorú čakáš. Tvoja cesta bude potom oveľa ťažšia. Budeš sa zamotávať do vlastných pocitov a nebudeš vedieť rozoznať pravú lásku. Časom možno stratíš chuť nájsť pravú lásku a dievča, ktoré je to pravé pre teba, bude trpieť rovnako ako ty. Bude čakať dlho a možno prestane veriť, že raz vkročíš do jej života.

unsplash.com

Uvedom si, že možno teraz niekde plače a narieka pretože je opustená. Pretože ty si zlomený a robíš tieto veci. Skús robiť veci inak. Skús myslieť na iné veci. Neubližuj ostatným. Možno si nikdy nechcel alebo možno si ani nevedel, že ubližuješ len malými gestami ale my sme už raz také. Sme ženy a za všetkým hľadáme prejav lásky a náklonnosti. Chceme byť milované a chceme nájsť pravú lásku.

Nikdy nezabudni na to, že niekde blízko alebo niekde veľmi ďaleko je niekto, kto čaká len na teba. Čaká aj na teba milý zlomený chlapec. Čaká a verí, že ti pomôže k tomu, aby si už nebol zlomený ale zahojený.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife