Ahoj, 

som tu, aby som ti povedala, aká krásna si. Ako z teba vyžaruje pozitívna energia a radosť. Tvoje líca sú ako ruže, tvoje pery sú rubínovo červené a v očiach sa ti odráža láska.

Taká si krásna, keď si šťastná. 

Si krásna aj vtedy, keď si sama sebou. Keď si v kuchyni, varíš a spievaš si pesničky čo ti práve napadnú. Máš toľko rôznych podôb. Vieš byť krehká, nežná a pokojná dáma. No keď treba, musíš (a ty to určite vieš) nabrať odvahu a stáť si za svojim názorom. Vieš prijať konštruktívnu kritiku a zlepšovať sa, pracovať na sebe každý jeden deň.

unsplash.com

Miluješ úprimne a celým srdcom. Keď si zamilovaná chceš, aby to vedeli všetci naokolo. Srší z teba radosť z každej strany. Chceš, aby aj ostatní prežívali čo zažívaš aj ty.

Keď plačeš, chceš aby ťa niekto objal. Keď sa smeješ, smeješ sa nahlas a hrdelne. Keď sa učíš, nevadí ti stráviť celý deň zavretá v izbe alebo v knižnici. Vieš, že to bude stáť za to a má to zmysel.

Milá moja, vôbec sa netráp pre to, že nemáš miery 90-60-90. Nerieš to, akú farbu na vlasy si máš dať, alebo aké očné tiene sú moderné. Skutočné ženy to neriešia a skutoční muži chcú inteligentné ženy, ktoré majú dobrý humor a vedia si život vychutnávať a tešia sa z neho. Ty to dokážeš. 

pexels.com

Si všetko v jednom. Si ako oheň a voda. Si ako deň a noc. Máš dobré a zlé dni (zlé len vtedy, ak zaspíš a nestíhaš, vtedy je to pohromaaaa 🙂 ). 

Máš skvelú rodinu, ktorá ťa miluje a je na teba pyšná. Máš priateľov, na ktorých sa môžeš spoľahnúť a dôverovať im. Máš prácu, do ktorej chodíš rada a s úsmevom. Študuješ na škole, ktorá ťa baví.

Drahá, máš byť za čo vďačná a radovať sa. 

Chcem vidieť na tvojej tvári úsmev. Tak sa usmej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.