Život nám ponúka množstvo príležitostí. Ponúka nám nové dni, množstvo nových šancí na lepší život, lepších začiatkov, nových ľudí, ktorí nám buď spestria náš život alebo nám v ňom spôsobia úplný chaos.

Mne život ponúkol stretnúť človeka, ktorý mi ublížil viac, ako sám chcel. Vtedy som sa veľmi zmenila. Stala sa zo mňa bezcitná osoba, ktorá prestala veriť. Zahodila som moje ružové okuliare a prestala som byť spoločenská. Nemala som rada spoločnosť a stala som sa introvertom.

zdroj: tumblr.com

Klamala by som, ak by som tvrdila, že som nestretla ľudí, ktorí to chceli zmeniť. K pár z nich som cítila istú náklonnosť, no tam to aj skončilo.

Počas toho obdobia ma sklamalo až príliš veľa ľudí..

A potom si do môjho života vkročil ty! Bolo to tak prirodzené, že som si to zo začiatku ani nevšímala. Prišiel si nenápadne ako zimný vánok, ktorý ma zrazu odvial niekam, kde to nepoznám. Do sveta zázrakov.

Postupom času som si uvedomila, čo si so mnou porobil. Uvedomila som si, že začínam pociťovať city, ktoré som doteraz nepoznala.

Začala som nad tebou premýšľať a uvedomila som si, že si úplne iný ako ostatní. Si svojský a to sa mi na tebe páči. Si úplne iný typ, na aký som zvyknutá a možno práve to je na tom to pekné.

Zabudla som na všetko to zlé, prestala som cítiť nenávisť, ktorá ma tak ovládala a cítia som iba šťastie. Vždy, keď som si na teba spomenula, iba som sa usmievala a mala som krajší deň.unsplash.com

Aj keď spolu nie sme tak často, o to viac si cením chvíle, ktoré spolu trávime.

Ovládol si mi myseľ aj dušu.

 

A aj keď neviem, ako to celé skončí, či odídeš tak nenápadne ako si prišiel, alebo ostaneš, nebojím sa, lebo viem, že teraz prežívam jedno z najkrajších období v mojom živote.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.