Si najsilnejšia osobnosť, ktorá pre mňa znamená neskutočne veľa na tomto svete. Si moja hrdinka v tejto dnešnej krutej dobe. Ty sa dokážeš vzoprieť všetkému zlému, čo Ťa za posledné časy zastihlo. 

A stále ťa nadovšetko obdivujem, a aj napriek tomu, ako si mi hovorila, že to nezvládaš.. Ja som vtedy vždy verila, že ty to musíš zvládnuť. A naďalej aj verím v Teba. Áno, viem už to také ako predtým nikdy nebude, ale ja a ľudia naokolo Teba sa postaráme o to, aby si sa cítila lepšie. Keď si si musela prejsť mnohými udalosťami, ktoré ťa dostali na kolená.

Pamätám si, ako sme sa zoznámili. Svietilo slnko a každému bolo neskutočné teplo. Všetci sme mali na sebe čierne oblečenie, v ruke plastový pohár, poprípade plechovku energetického nápoja. No vedeli sme si užívať hudbu. Trvalo to nejakú tú dobu, kým sme začali byť v stálom kontakte, no teraz som za náš všetok spoločný čas, ktorý prežívame spolu, nesmierne vďačná.

Aj keď nastalo viacero smutných udalostí, verila som, že sa čoskoro budeš znovu usmievať. Áno viem, že to všetko čo bolo, už také nebude. Ale pomaly, by sa to mohlo posúvať po krôčikoch k lepšiemu.

pexels.com

Na začiatku toho všetkého, nám stačila aj tichá chvíľa o samote pri čaji. Obidve sme si upokojovali svoje chaotické myšlienky, ktoré nám lietali po rozume. A postupne sme sa v našich životoch snažili niektoré veci dávať nejakým spôsobom do poriadku.

Teraz, keď po čase sa môžeme znovu spoločne zasmiať, tak zas a znova naplno obdivujem Tvoj úsmev, a sarkazmus. Ten sarkazmus, nad ktorým sa najskôr zamyslím, v zápätí sa zasmejem a pochválim Ťa za naň. A neskôr pochválim aj seba, že som ho pochopila.

Hrdinovia nie sú pre mňa tí, ktorí sa len na niečo hrajú, alebo sa snažia v podstate o nič.

Ty si tá moja pravá hrdinka tejto doby. A navždy ňou aj ostaneš. 

Ľúbim ťa, drahá H.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.