Drahá Ty, 

áno ty, ktorá máš ciele, máš plány a budúcnosť, ktorá je nádherná, no možno ju momentálne tak nevidíš. Chcem ti len povedať, že všetko je v poriadku. Je v poriadku, ak máš zlé dni, ak ti niekto ublížil či ťa zradil. Je v poriadku, že sa ti nedarí. Si presne tam, kde máš byť. Deje sa ti presne to, čo sa ti má diať. Viem, nie je to jednoduché, drahá. No čo všetko si už zvládla? Čo si už nepamätáš na tie prebdené noci? Čo si už nepamätáš, ako si všetko zvládla s hrdosťou, ktorú na tebe ľudia tak obdivujú? Hlavu hore princezná, spadne ti korunka.

unsplash.com

Nie je prehra mať ťažké dni, nie je hanba poplakať si alebo požiadať niekoho o pomoc. Ver, že o pár dní či mesiacov tvoje problémy nebudú pre teba vôbec príťažou a pominú. Nerob si starosti o to, čo bude, teš sa na to! Si milovaná, tak miluj! Nevzdávaj sa. Neľutuj. Kráčaj ďalej. Zdvihni hlavu a bojuj o krajšie zajtrajšky. Ak potrebuješ byť momentálne sama, buď. Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, urob ju. Ak vieš, že je čas opustiť falošného priateľa, odíď. Je v poriadku, ak necítiš lásku, podporu a nie si za nič vďačná. Každá máme svoje trápenia, ktoré nám vedia úplne položiť. Je však dôležité postaviť sa a kráčať ďalej. Si silná, rozumieš? Si silná! Už žiadne výhovorky, sebaľútosť a odcudzovanie. Absolútna dokonalosť je tu a teraz, nie niekedy v budúcnosti, blízkej, či ďalekej.

Tajomstvo je v konaní – tu a teraz. Je v tvojom vlastnom konaní. Ignoruj všetko, čo si o sebe myslíš. Buď a správaj sa, ako keby si bol super, lebo ty takým si. Všetko, čo k tomu potrebuješ, je len odvaha.

Milá žena, obdivujem ťa za tvoju silu, za tvoje názory a bojovnosť. Ver samej sebe a miluj samú seba. Jedine tak nájdeš svoje šťastie. Búrka pominie, výjde Slnko. A ty sa usmeješ. Ver mi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.