Drahý M.,

teraz to možno vyznie kruto. Možno niečo také nespraví každá žena. Ale predsa existuje na tomto svete jedna taká, ktorá to spravila. Možno nie cielenie a bez úmyslu, ale spravila to..

Bezhlavo Ťa ľúbila, usmievala sa na teba a s radosťou na tvári držala Tvoju ruku. No napokon Ti ublížila. Znenazdajky voči Tvojej úprimnej a usmievavej povahe. Ublížila Tebe, jedinému mužovi, ktorý by pre ňu zniesol aj modré z neba, ak by to bolo potrebné. S úsmevom na perách.

Viem, že si ju ľúbil tak, ako žiadnu inú. Takisto ako ona ľúbila Teba. Užívali ste si čas strávený spoločne.

Možno ju ešte stále preklínaš v tých chvíľach, keď ležíš v posteli a snažíš sa zaspať. Alebo Ti už navždy z myšlienok odišla? Ktorá možnosť by momentálne mohla byť tou menej bolestivou?

zdroj: unsplash.com

Viem, že Tvoje srdce bolo zlomené na nespočítateľné množstvo kúskov. Keď si mi o nej písal alebo niečo málo hovoril, nevedela som pochopiť, prečo práve Ty si musel tak veľmi trpieť.

Viem, že v Tvojich myšlienkach zostane a viem aj to, že to tetovanie bude mať o pár rokov oveľa väčší význam ako má teraz. Lebo o niekoľko rokov budeš na to všetko pozerať inak.

A možno práve v tých chvíľach, keď budeš držať za ruku tú naozaj pravú ženu, s ktorou budeš objavovať nový svet. S tou, pri ktorej budeš cítiť opäť to skutočné šťastie a lásku.

zdroj: unsplash.com

Aj keď sme dlhšiu dobu neboli v kontakte a neviem, čo všetko si za to obdobie prežil a naučil sa, no som si istá jednou vecou. Nech už sa stalo aj čokoľvek iné, mysli na to, že Ty si naozaj ten správny muž, ktorý bude už len šťastný a usmiaty.

Lebo ten Tvoj úsmev je jedna nehorázne čudná vec, ktorá vie toho až príliš veľa vyriešiť.

Aj keď Ti bolo veľmi ublížené, som si istá, že si hrdo a s úsmevom na tvári pôjdeš za svojimi vysnívanými cieľmi. S cigaretou a energetickým nápojom v ruke.

S pozdravom osoba, ktorá verí v Tvoje šťastie

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.