Zabudni na muža, ktorý ťa bral len ako samozrejmosť a zaobchádzal s tebou ako s nejakou bábkou, s ktorou sa dá ľahko manipulovať. Zabudni na tie chvíle, ktoré pre teba boli utrpením, no najskôr sa z nich pouč. Začni konať rýchlo, pretože ak to neurobíš, jedného dňa sa pozrieš späť a všetko bude stratené.

Zaslúžiš si viac od života, od muža, od lásky. No zaslúžiš si len toľko, koľko si si ochotná vypýtať. Čítaj pozorne, pretože toto je veľmi dôležité. Zaslúžiš si oveľa viac, než si myslíš a ver mi, že na svete nie je len jeden muž.

Spoznaj svoju hodnotu a svoju hrdosť. Ako môžeš potom ohodnotiť niekoho iného? Toto je ideálny čas pre teba, drahá moja. Choď a objavuj svet, dokým nie je neskoro. Jedine vtedy pochopíš, že si zaslúžiš oveľa viac.

Si hodnejšia lásky viac, než si myslíš, no musíš to najskôr pochopiť. Je dôležité uvedomiť si, že sa tvoj čas neustále kráti a ty nechceš stráviť svoj život v neistote, strachu a v úzkosti. Ver mi, zaslúžiš si oveľa viac.

„Sebaláska je počiatkom hrdosti. A hrdosť je nespútaná sebaláska.“ – Tolstoj 

zdroj: unsplash.com

„Najdokonalejšou formou lásky je sebaláska. Alebo vari nedokážete byť verní ani sami.“

Momentálne sa však sústreď na svoj veľký chaos a premýšľaj, ako by sa dal z neho spraviť poriadok. Nemusí byť úplne čistý, no musí byť taký, ktorý tebe dá pocit slobody a šťastia. Je potrebné sústrediť sa konečne na seba a na vzťah s tebou. Je síce fajn, že túžiš po skvelom vzťahu, z ktorého budeš mať radosť, no v prvom rade sa musíš milovať ty.

Je na čase písať nový príbeh, na ktorý budeš hrdá a ktorý premeníš na niečo legendárne. Teraz je presne ten čas, kedy je potrebné zistiť, že si zaslúžiš niečo oveľa lepšie. Choď a zaži. Jedine tak to pochopíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.