Je ťažké ukázať svoje city v dnešnom svete. Je naozaj neskutočne dôležité o nich vravieť, pretože byť ticho a čakať, že láska zaklope na tvoje dvere, je príliš detinské.

Neradi vravíme o tom, čo nás trápi. Cítime sa komfortnejšie, ak môžeme vravieť o veciach, ktoré nás napĺňajú alebo o veciach či zážitkoch, ktoré rozhoreli naše srdce. Čo však treba robiť, ak moje srdce horí láskou za niekým, kto nie je ochotný chápať moju dušu? Snažím sa chvíľu počkať a vytvárať v hlave vlastné scenáre toho, ako asi bude vyzerať náš rozhovor, keď ti poviem, čo k tebe cítim. Snažím sa vymyslieť všetky rôzne argumenty a premýšľam, prečo vlastne? Prečo vlastne hľadám argumenty na to, čo chce moje srdce?

zdroj: unsplash.com

Moje srdce bolo mnohokrát oklamané. Srdce každej z nás si prešlo mnohými búrkami, no stále bije. Statočné srdcia, ktoré hľadajú lásku na všemožných miestach. Lásku hľadám aj tam, kde možno nie je. Beriem do úvahy všetky tvoje pocity. Beriem na vedomie, že si chlap, ktorý možno nestretol ženu, akou som ja. Verím ti, pretože nájsť niekoho, kto sa nebojí otvoriť srdce je skoro nemožné. Tiež som sa bála ukázať ti moju nahú dušu. Bála som sa, ukázať ti všetky moje pocity. Veď, všetky ani nepoznáš.

Bojím sa. Bojím sa, že ťa stratím, no musím ti povedať, že moje srdce hľadá to tvoje každý deň.

Neviem, ako vnímaš moje srdce a mňa ako osobu, no verím, že ak si správnym chlapom, nezahrávaš sa so mnou. Verím ti možno až príliš, ale vieš, čas nám ukáže, kto je kto a ja verím, že ostaneš v mojej blízkosti, aj keď ti vyrozprávam celý môj príbeh. Možno ma budeš počúvať celým svojím srdcom a pochopíš moju bolesť. Možno ma budeš počúvať a pochopíš aké to je. Nakoniec budeš možno vďačný, že si ma spoznal.

zdroj: pexels.com

Nakoniec, možno budeš ďakovať, že si vstúpil do môjho života a môžeš byť jeho súčasťou. Aj napriek všetkým búrkam, ktoré spolu možno budeme musieť prekonať ti naozaj verím. Verím, že ma chápeš a berieš na vedomie moje zlomené srdce. Vyliečiš ho? Myslím, že už si ho vyliečil. Prosím, nezlom ho znova. Buď chlap, ktorému sa nebojím povedať, čo cítim. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.