Práve som dopozerala film Dear John. Jeden z najkrajších filmov, aké som kedy videla. A áno, mal si pravdu. Ten film bol čiastočne o nás. Tiež sme sa spoznali náhodne. Tiež sa z toho stala veľká láska. Ale my budeme mať šťastný koniec. Navzájom sa učíme čo najviac toho druhého milovať, všetko si hovoriť, chápať sa….. A mohla by som takto pokračovať ďalej. Tiež by som si mohla tieto slová uchovať len pre seba. Dookola si ich čítať, dookola dopĺňať ďalšie a ďalšie spomienky, pre ktoré ťa milujem.

zdroj: unsplash.com

Ale ja to neurobím. Pôvodne som si chcela nechať to v denníku. Namiesto toho som ich vytrhla a darujem tebe. Aby si si ich čítal a nikdy nezabudol nato, že aj keď nemôžem byť stále pri tebe, každé ráno ťa nežne zobudiť, moje srdce si ťa vybralo. Práve teba spomedzi všetkých. Viem, že to nemáme ľahké. Viem, že to bolí. Ale je to iná bolesť. Bolesť, ktorá ma robí šťastnou. Dlho som hľadala chlapa ako ty. Pre ktorého budem vždy krásna. Ktorý ma vidí takú, aká som. Ktorý pre mňa spraví všetko a dokazuje mi to každý deň. Možno sme teraz od seba ďaleko. Možno sa cítim teraz sama. Každý deň sa prechádzam po miestach kde sme kráčali spolu. Opakujem si dookola tie chvíle. A verím, že je to iba začiatok nášho spoločného života.

Milujeme sa až to bolí. Ale tak má láska vyzerať. Má byť pravá, vzájomná a trvať navždy. Práve takúto lásku ti chcem dať. S tebou sa cítim v bezpečí. Užívam si každý jeden moment. Nikdy som to nezažila. Zaplnil si mi v srdci veľkú dieru, ktorú iní spôsobili. Si môj liek. Každé ráno sa budím a viem, že pre niekoho tu som. Odpočítavam dni kedy budeme opäť spolu. Opäť si všetko spíšem, aby som mala spomienky, ktoré si neskôr spolu obaja prečítame. Nevybrali sme si jeden druhého zle. No ani sme si nevybrali tú najľahšiu cestu. Ale vybrali sme si srdcom. Spolu to zvládneme. Každú jednu prekážku spolu vyriešime. Láska znamená darovať samého seba. V tomto liste som spísala všetky moje myšlienky a pocity, ktoré k tebe cítim. Nikdy sa ťa nevzdám. Si človek, pre ktorého sa oplatí plakať, veriť, bojovať. Za ten krátky čas čo sme spolu máme za sebou veľa pekných spomienok a veľa ďalších dní, ktoré chcem prežiť iba s tebou.

MILUJEM ŤA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.