Photo by Gustavo Fring from Pexels

Milý budúci priateľ,

ešte sa nepoznáme, no chcem aby si vedel, že sa na teba teším a budem ti dobrou priateľkou. Neviem kedy sa stretneme, viem však, že to bude v správny čas a na správnom mieste. Obaja budeme pripravení a vyspelí. Nebudeme hrať žiadne hry, nebudeme si klamať a medzi nami bude od začiatku panovať dôvera.

zdroj: instagram.com/explorerssaurus_

Nemôžem sa dočkať toho, aký silný náš vzťah bude. Dovtedy si prejdeme inými vzťahmi, ktoré nás naučia komunikovať a tráviť čas oddelene. Nebudeme na sebe závislí a budeme vedieť, že tráviť čas s priateľmi je tiež dôležité.

Budeme vedieť niesť zodpovednosť za svoje činy, slová a vždy sa ospravedlníme. Každú hádku vyriešime, pretože neexistuje nič, čo by pravá láska neprekonala.

Milý budúci priateľ, viem, že nebudeš dokonalý a budeš mať chyby – je to v poriadku. Ani ja nebudem robiť všetko perfektne a prinesiem do nášho vzťahu trochu chaosu. Teším sa však na to, ako sa budeme ľúbiť. Úprimne, jemne, nežne a so všetkým, čo k tomu patrí. Aspoň za seba môžem tvrdiť, že ťa budem ľúbiť najviac ako viem, pretože mám v sebe veľa lásky, ktorú si schovávam pre teba.

zdroj: instagram.com/laurandnicolas

Zatiaľ sa ešte nepoznáme, pretože sa musíme toho veľa naučiť. Pracovať na svojich silných stránkach, rozvíjať svoje zručnosti a naučiť sa dať lásku tým najbližším. Až potom, keď budeme úplne pripravení, sa naše životy stretnú. Ver načasovaniu, pretože všetko sa deje pre niečo. V tomto období by nám to spolu nevyšlo, pretože obaja máme svoje vlastné problémy, démonov z minulosti a obavy, ktorých sa musíme zbaviť.

Keď si budeme vedieť život užívať naplno, keď budeme mať radosť z toho, aký je svet krásny a keď budeme obaja so sebou spokojní, vtedy sa naše životy pretnú. Pozrieme sa jeden druhému do očí a budeme vedieť, že sme pripravení na lásku, ktorá nás spolu čaká. Bude to dokonalé. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating