instagram.com/makeupbymario & instagram.com/hungvanngo

Každý makeup artista azda sníva o tom, že raz bude líčiť nejakú svetoznámu celebritu. Vyšší gól v klientele už snáď neexistuje. Prestavujeme ti 5 vizážistov, ktorí si tento sen splnili a stali sa špičkou vo svojom fachu.

Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

36-ročný vizážista Mario začínal ako zamestnanec v obchode s kozmetikou a vyšplhal sa úplne na vrchol. Líčiť Kardashianky už od roku 2008, to chce naozaj veľa šikovnosti. Do rúk sa mu zverili aj speváčky Ariana Grande, Demi Lovato, Bebe Rexha, herečka Salma Hayek, a množsto ďalších.

Mario má na svojom instagramovom profile takmer 8 miliónov fanúšikov, čo svedčí o jeho obľúbenosti. Vedie úspešné kurzy s názvom Master Class, kde učí všetko, čo vie. Hovorí sa o ňom ako o majstrovi v kontúrovaní.

Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)

Táto 47-ročná britská maskérka sa môže pochváliť tiež veľmi slušnou kariérou. Pravidelne líči celebrity na titulky tých najznámejších časopisov. Vďaka svojmu menu a šikovnosti má pod sebou už aj vlastnú kozmetickú značku.

Považuje sa za expertku v oblasti vizážistiky a pod jej rukami prešli mená ako Jenifer Lopez, Blake Lively, Salma Hayek, Miranda Kerr, Cara Delevingne, …

View this post on Instagram

🚨💕 NEW! PILLOW TALK PUSH UP LASHES – 24 HOUR VERTICAL LIFT EFFECT 💕 🚨 Darlings, my NEW! LASH INNOVATION, Pillow Talk Push Up Lashes! mascara has ARRIVED!!! Available NOW, exclusively on CharlotteTilbury.com!!! I have always been obsessed with lashes, how they fan, how they grow – I grew up in awe of lash icons who have mesmerised the world with their famous flutter. I have done a 27-year study of the best lash DNA to give EVERYONE, EVERYWHERE the lashes of their DREAMS! It’s the PERFECT LASH DNA IN A TUBE!! This mascara gives you VOLUME, LENGTH, STRETCH and a 24HR VERTICAL LIFT EFFECT!!! ⭐️96% AGREE* LASHES LOOK MAGNIFIED & AMPLIFIED ⭐️96% AGREE* MASCARA VISIBLY LENGTHENS THE LASHES ⭐️93% AGREE* MASCARA GIVES LASHES A VOLUMINOUS DEFINITION 🛍 Shop NOW, EXCLUSIVELY on CharlotteTilbury.com #linkinbio. *Blind tested on 31 people after 1 application. #CharlotteTilbury #PillowTalk #PillowTalkMascara #Mascara #Lashes #LashTransformation.

A post shared by Charlotte Tilbury, MBE (@ctilburymakeup) on

Pat McGrath (@patmcgrathreal)

50- ročná Pat pochádza taktiež z Británie a je známa svojským štýlom líčenia. Vždy mu dodá hravosť a lesk. Aj ona má pod sebou vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky.

Jej prácu môžeš vidieť na prehliadkových móloch svetových značiek či titulkách časopisov, o ktorých sníva nejeden vizážista. V takom VOGUE je jej meno už klasikou.

Ariel Tejada (@makeupbyariel)

V roku 2015 mu na jeho Instagram napísala samotná Kylie Jenner, že ak bude niekedy v L.A. rada by s ním spolupracovala. On prišiel a odvtedy je dvorným maskérom nie len pre ňu, ale aj pre jej sestru Kim Kardashian.

To je na 25-ročného človeka naozaj slušný výkon. Ak si otvoríš jeho profil, môžeš sa sama presvedčiť o tom, čo za hviezdy mu už prešli popod ruky.

View this post on Instagram

☀️Golden hour • 𝟘𝟞.𝟚𝟛.𝟚𝟘

A post shared by ARIEL (@makeupbyariel) on

Hung Vanngo (@hungvanngo)

Selena Gomez, Bella Hadid, Katy Perry, a desiatky ďalších TOP hviezd. Tie všetky líči 34- ročný rodák z Vietnamu, Hung.

Tento vizážista celebrít spolupracuje s naozajstnou špičkou aj čo sa týka značiek kozmetiky či fashion magazínov. Vo výbere na profile si môžeš pozrieť jeho krásnu prácu.

View this post on Instagram

#SelenaGomez #CannesFilmFestival2019 #tbt

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

View this post on Instagram

I hope you had a chance to check out the 2 videos on my new #Youtube channel (link in my bio) 😛. Do you like (@emrata) #EmilyRatajkowski ‘s Summer Glow Makeup or Day to Night Smokey Eye Makeup more? 😛. Here is the full product breakdowns for the 2 looks: PRODUCTS LOOK 1: Harry Josh Pro Tools Pro Makeup & Wave Setting Clips SKIN PREP @aveneusa Micellar Lotion @royalfernskincare Phytoactive Skin Perfecting Essence @summerfridays Lip Butter Balm @susannekaufmann_ Eye Cream Line A @victoriabeckhambeauty Cell Rejuvenating Priming Moisturizer in Golden @iSClinical Reparative Moisture Emulsion FACE @kevynaucoin Stripped Nude Skin Tint (Medium7) @makeupforever Body Sponge @kosas Super Creamy + Brightening Concealer(6) @trinnylondon Golden Glow / Bronzer (Soala) @hourglasscosmetics Veil Translucent Setting Powder @tower28beauty BeachPlease Luminous Tinted Balm (Golden Hour) @koraorganics Rose Quartz Luminizer @lawless Summer Skin Velvet Matte Bronzer (Golden Hour) @hudabeauty Glow Coco Hydrating Mist EYEBROWS @kimikobeauty Super Fine Eyebrow Pencil Automatique (Coffee) @stilacosmetics Stay All Day Waterproof Brow Color (Medium Warm) @anastasiabeverlyhills Clear Brow Gel EYES @fentybeauty Flypencil Longwear Pencil Eyeliner (Puppy Eyez) @ritueldefille Ash & Ember Eye Soot (Love Spell) & Crystalline Matter Eye Soot (Rosea Aurum) @marcjacobsbeauty At Lash’d Lengthening and Curling Mascara (Blacquer) LIPS @KKWBeauty Nude Crème Lipstick (4) @1999.beauty Neutra Precision Colour Pencil PRODUCTS FOR LOOK 2: SKIN PREP same as look 1 FACE Foundation & Concealer same as look 1 @jouercosmetics Blush Blush Bouquet (Darling) @koraorganics Cystal Luminizer (Rose Quartz) @beautycounter Luminous Powder Highlighter (Halo) @narsissist Bronzer (Laguna Matte) @byterryofficial Hyaluronic Hydra-Powder @hudabeauty Glow Coco Hydrating Mist EYEBROWS same as look 1 EYES @macosmetics Eye Kohl Crayon (Costa Riche) @narsissist Eyeliner Pencil (Mambo) @natashadenona Mini Sunset Palette @hudabeauty Legit Lashes Double-Ended Mascara (Volume) LIPS @limelifebyalcone Perfect Lipstick 200-FemFire @ninomars @sooparkmakeup #hungvanngoandco

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty