instagram.com/janahrmi, micha.ella_art

Všetci milujeme Harryho Pottera, bez ohľadu na to, aký dlhý čas prešiel od vydania filmov či kníh. Filmy sme videli už niekoľkokrát a niektoré z vás určite čítali aj knihy viac než raz. Najnovšie sa sériou filmov o mladom čarodejníkovi inšpirovali aj beauty blogerky na Instagrame a vytvorili novú výzvu.

Hogwarts Challenge spočíva v tom, že sa musíš namaľovať podľa niekoho z Harry Pottera. Najčastejšie si baby vyberajú postavy z Chrabromilu, keďže tých sme mali asi väčšina z nás najradšej. Úžasné diela sa podarili ale aj Slizolinu a prekvapivo pár dievčat prekvapilo make-upom v štýle Voldemorta.

Do tejto výzvy sa zapojili aj dve šikovné Slovenky, konkrétne influencerka Janka Hrmová a make-up artistka Michaela Bajzíková. Nielen tieto dve dievčatá, ale aj všetky ostatné, ktoré sa výzvou inšpirovali, podali skvelé výkony. Ktorý make-up sa ti páči najviac?

Chrabromil

View this post on Instagram

⚡️Potter lover⚡️ . Ktorá je vaša obľúbená časť ? . Všetky viem naspamäť ale zbožňujem Väzeň z Azkabanu❤️ A postava samozrejme Tichošlap… viete koho myslím ? . Kto vie nech odpovie v komente🖤 #gryffindor #harrypotter #muah #michaellaart #makeupartist #makeuplook #potterlover #potterstyle #makeupbyme #shorthair ❤️ Za parádne Potterovky ďakujem @belvoirco.sk 🖤 . ⚡️ #makeup @pupamilanoslovensko @pupamilanonitra ⚡️ #eyeshadowpalette @nyxcosmetics_czsk @opvbeauty @stayunique_skcz ⚡️ #goldeyeliner @pupamilanoslovensko ⚡️ #blackeyeliner #magnetic Kiss+ magnetické mihalnice … kúpite v @dm_slovensko ⚡️ #contourpalette @makeuprevolutionczsk ⚡️ #hightlighter @essence_cosmetics ⚡️ #redlipstick @yvesrocherslovensko 💋💄 #siriusblack 🖤 #hogwartschallenge #harrypotterchallenge

A post shared by Michaela Bajzíková (Levčíková) (@micha.ella_art) on

Bifľomor

 

Bystrohlav

Slizolin

 

Voldemort

Dobby

Divooký Moody

Bellatrix Lestrange

View this post on Instagram

𝙷𝙰𝙻𝙻𝙾𝚆𝙴𝙴𝙽 𝙼𝙰𝙺𝙴𝚄𝙿 𝟷𝟻/𝟹𝟷 🖤 𝙱𝙴𝙻𝙻𝙰𝚃𝚁𝙸𝚇 💀 ___________________________________________________ 𝚙𝚛𝚘𝚍𝚞𝚌𝚝𝚜: some are gifted *AD @mooncreations bodypaint @makeupamurder crime scene @mehronmakeup illusion palette @nyxcosmetics eyeliner ______________________________________________ #harrypottermakeup #bellatrixlestrange #halloweenmakeup #faceart #transformationmakeup #mehron2020 #31daysofhalloween #31daysofmehronhalloween #mooncreationshalloween #peachyqueenhalloween #bodyfxhalloweenchallenge #lushwigshalloween #graftobianhalloween

A post shared by MAKEUP ➟ SFX ➟ HALLOWEEN☾ (@khaleesiisaa) on

Dolores Umbridge

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty