make up
Pexels/Pixabay

Letné a dovolenkové obdobie si vychutnávajú aktuálne mnohé z nás. Ak máš dovolenku ešte len pred sebou, nezabudni si ju naplno užiť a vychutnať so všetkým, čo k tomu patrí. Obzvlášť v prípade, ak ju absolvuješ toto leto po prvýkrát so svojou polovičkou. Tieto spoločné chvíle budú pre vás nezabudnuteľné. Zabudnúť by si nemala ani na správne líčenie v lete.

Je viac ako samozrejmé, že každá z nás chce (nielen) počas tejto dovolenky vo dvojici pôsobiť na svojho drahého čo najšarmantnejšie. My, ženy, sme rady, ak sa svojim partnerom páčime aj počas bežného dňa, no ešte dôležitejšie je, ak sme spokojné samy so sebou predovšetkým my.

Zameriame sa dnes preto na líčenie práve v tomto teplom období, ktoré môžeš využiť ako počas všedného, letného dňa, tak i na dovolenke alebo romantickej večeri. O spôsobe, akým ho môžeš docieliť aj ty, sa podelí vizážistka Veronika Queue.

Aké líčenie teda preferovať počas letného obdobia?

Líčenie v lete by malo byť jemnejšie

Podľa Veroniky Queue by malo byť letné líčenie jemnejšieho charakteru. Zároveň odporúča používať ľahšie varianty, BB krémy, tónovacie krémy alebo podkladové bázy, ktoré pleť zjednotia.

„Samozrejme, potom stačí jemne zvýrazniť líčka a prepudrovať sa. Môžeme použiť aj bronzer na rozjasnenie a na pery lesk alebo hydratačný balzam. Celý make-up ešte zafixujeme fixátorom pre dlhšiu výdrž.“ dopĺňa vizážistka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty