Anglický spevák Liam Gallagher a Debbie Gwyther plánujú spoločnú svadbu na budúci rok v lete v Taliansku. Na svadbe pozve aj svojho brata Noela, s ktorým nemá práve najlepší vzťah. 

Štyridsaťšesťročný interpret na základe matkinej rady pozve aj svojho brata. Viac sa k tomu vyjadril v rozhovore pre noviny Sunday Mirror s tým, že pozve aj svoju švagrinú Saru MacDonald. „Moja mama mi povedala, že by som ho mal pozvať. A ja to aj spravím. Neprídu, no nikdy neviete,“ povedal.

Gallagher a Gwyther sa plánujú zosobášiť na budúci rok v lete v Taliansku. Na tomto malebnom mieste sa  tento rok v auguste dokonca aj zasnúbili. Zoznam hostí je celkom rozsiahly. Na svadbu by malo prísť približne 150 hostí vrátane priateľov a rodinných príslušníkov. Spevák už bol dva razy ženatý. Najprv s Nicole Appleton a neskôr s Patsy Kensit.

Liam Gallagher preslávilo pôsobenie v kapele Oasis, s ktorou vydal niekoľko úspešných albumov. V auguste 2009 sa skupina rozpadla kvôli ostrým a otvoreným sporom medzi ním a jeho bratom Noelom, ktorý v nej tiež pôsobil. Ten si nakoniec založil vlastnú skupinu a vydal niekoľko štúdioviek.

Zdroj: SITA, femalefirst.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.