Znamenia ktoré v júni čaká letný flirt

Zažiješ malý letný flirt ešte pred oficiálnym začatím školských prázdnin? 4 znamenia zverokruhu sa môže tešiť na krátku lásku už v najbližších dňoch. Patríš medzi ne aj ty?

Znamenia, ktoré zažijú letný flirt už v júni

Vodnár

Jún má byť pre Vodnárov špeciálny najmä v oblasti lásky. Ak si dlhšie zadaná, svoj vzťah s partnerom konečne posuniete na vyšší level. Nie je však jasné, či to budú zásnuby, spoločné bývanie alebo zistíš, že si tehotná.

Patríš medzi znamenia zverokruhu, ktoré v nasledujúcich týždňoch nájdu pravú lásku. Dávaj však pozor, nech si vyberieš toho správneho. Bude sa okolo teba totiž točiť veľa chlapov, s ktorými budeš flirtovať. Na otvorení kúpaliska vo vašom meste či na „beach párty“ na konci mesiaca môžeš očakávať iba letný flirt, ktorý prerastie do malého romániku. Toho pravého tam ale nehľadaj.

Znamenia ktoré v júni čaká letný flirt
zdroj: Pexels/Brayan Guzman Cortez

Váhy

Po ťažkom období plnom práce a zanedbávania rodinných či partnerských problémov, konečne prichádzajú lepšie časy. Keď si dlhšie zadaná, môžeš rozchod, z ktorého sa ale zotavíš celkom rýchlo. A prsty v tom bude mať aj krátky letný flirt.

Možno sa s kamarátkami vyberieš na predĺžený víkend a tie ti pomôžu sa vysporiadať s rozchodom. Ak si však už pár týždňov či mesiacov single, nájdeš si tam novú lásku. Nebude to však nič dlhodobé, takže od daného chalana radšej nečakaj nič. Aby ti potom nebolo príliš ľúto, keď si dáte zbohom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy