Letná dovolenka vo dvojici

Obdobie relaxu pri mori je v plnom prúde. Ak si vo vzťahu, zrejme si aj ty s partnerom premýšľala nad tým, či niekam spoločne vyraziť. Možno by vás bavilo vziať so sebou aj známych, aby bola väčšia zábava, no ver, že letná dovolenka len vo dvojici je veľmi dôležitá pre každý vzťah. A nie je to len o oddychu.

Zmena prostredia je vždy dobrá a prospeje aj partnerom. Dokonca ponúka nové možnosti, ako vzťah oživiť a možno aj napraviť, ak potrebuje dostať novú iskru. A toto sú 3 najlepšie dôvody, prečo by si aspoň raz za rok mala niekam preč vyraziť iba ty a on.

Skúška vašej spolupráce

Idete mimo svoj domov a ste odkázaní len na seba. Kto dostane akú úlohu? Kto bude vybavovať dôležité veci? Aké plány budete mať? Od hľadania destinácie, cez cestu, zážitky či riešenie nečakaných problémov. Bude to o tom, aby ste dokázali, že ste jeden tím. Že sa na seba môžete spoľahnúť a nezničíte si celý výlet nedorozumeniami.

Čas na skutočnú komunikáciu

Teraz nie ste v zhone každodenných povinností, nemáte okolo seba rodinu či priateľov, no nemuseli by ste vedľa seba sedieť s mobilom v ruke. Letná dovolenka je časom, kedy by ste si práve ten čas mali dať v plnej dávke. Vnímať sa, komunikovať, hovoriť o svojich pocitoch, navrhnúť zmeny, ak ich potrebujete.

Jednoducho, rozprávať sa úprimne a bez toho, aby ste to odkladali na neskôr. Iné prostredie vám dáva akýsi pocit, že sa môžete vzájomne otvoriť a baviť sa bez strachu a hanby. Vďaka tomu sa spoznáte ešte hlbšie a váš vzťah bude len silnejší. Alebo pochopíte, že možno spoločná budúcnosť nemá v očiach oboch z vás rovnakú tvár.

Zbavíte sa rutiny

Ak ste spolu už dlhšie, určite už viete, aké to je, keď upadáte do stereotypu. Nie je to nič zlé, každý jeden vzťah sa raz ocitne v istej rutine, no je len na vás, ako sa s ňou popasujete. Práve preto je letná dovolenka skvelým spôsobom, ako z nej vypadnúť.

Nové miesto, zážitky, skúsenosti a spomienky, vďaka ktorým budete ešte dlho čerpať tú správnu energiu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating