Lenivé znamenia
Pexels/Andrea Piacquadio

Či už s tým súhlasíš alebo nie, je to tak. Čo sa týka domácnosti, väčšinou sú ženy tie pracovitejšie a poriadkumilovnejšie. Mužom na tom, aby mali veci svoje miesto, až tak nezáleží. Teraz ti však odhalíme lenivé mužské znamenia, ktoré okrem upratovania nenávidia aj prácu. 

Strelec

Prekvapená? Nemusíš byť. O Strelcovi je známe, že si rád života užíva, preto by si čakala, že bude skôr aktívny a nie pasívny. Avšak, čo sa týka práce, je to presne tak. Nedonúti sa urobiť nič, čo sa týka práce, včas. Nemá rád rutinu a stereotyp, lebo je pre neho zábavnejšie užívať si daný moment a robiť spontánne veci. Nie veci, ktoré sú dopredu naplánované.

Býk

Medzi lenivé mužské znamenia sa radí aj Býk. Je to najtvrdohlavejší muž z celého zverokruhu, preto si môžeš domyslieť, ako vyzerá jeho práca. Keď sa mu jednoducho nechce, nerobí. Nikto a nič na svete ho neprinúti urobiť svoje povinnosti včas, keď na ne nemá náladu. Radšej bude oddychovať a vychutnávať si pohodlie, ako by sa mal zodrať od manuálnej práce.

Lenivý muž
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Lenivý muž je aj Vodnár. Toto znamenie je veľmi zodpovedné a nedá sa povedať, že by tento muž nerád pracoval. On pracuje rád, len nemá rád nudné a stereotypné prostredie a kancelárie. Bohužiaľ, ak si nájde takú prácu, samozrejme, že jeho výsledky budú vždy meškať a nič neurobí. Nebude sa mu chcieť, lebo nebude mať motiváciu a tak nebude môcť rozvíjať svoju kreatívnu stránku.

Ryby

Posledné lenivé znamenie je Ryba. Muž v tomto znamení vyslovene neznáša, ak musí urobiť niečo tabuľkové. Je umelecky založený, preto radšej uteká do svojho fantasy sveta, ako by mal trčať v realite a sledovať ľudí, ktorí pracujú 8 hodín denne pod neónkami. Má rád voľnosť a dni, kedy nemusí nič robiť. To je pre neho zhmotnené šťastie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy