Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Vášeň, túžba, rozpálené telá a nemravné myšlienky. Tieto aspekty sú pri milovaní a uspokojovaní veľmi dôležité, no celý akt na nich rozhodne nestojí.

Pre ten najlepší a kvalitný vrchol by ste nemali s frajerom zabudnúť na týchto 7 vecí, inak si ho jeden z páru neužije.

Dôvera

Po vášni je základom dôvera. Uvoľnila by si sa pri niekom, komu by si nedôverovala? Asi ťažko. Bez dôvery nemôže fungovať ani vzťah, nie to milostný život. Pokiaľ rozmýšľaš nad tým, prečo pri frajerovi nemôžeš dosiahnuť vrchol, prvotnú prekážku hľadaj práve tu.

Dostatok času

Muži by mali vedieť, že ženské uspokojovanie trvá pomerne dlhšie, než to ich. Základom dobrého s*xu a vrcholu je práve predohra, ktorá sa nikam neponáhľa. Keď budeš mať nabudúce problém sa urobiť, povedz partnerovi, nech sa snaží vydržať trochu dlhšie.

Chuť na partnera

Či už z tvojej strany, alebo zo strany tvojho priateľa. Pokiaľ tam chuť na posteľné radovánky nebude, no predsa sa jeden z vás premôže, neužijete si to. Vo svojom vnútri si budete želať, aby to už skončilo.

Nesebeckosť

Ak chceš kvalitne urobiť svojho partnera, alebo ak túži dopriať vrchol tebe, nemali by ste byť sebeckí. Keď si pred neho kľakneš, mala by si sa na danú aktivitu tešiť a nechcieť len svoje uspokojenie. Rovnako by to malo fungovať aj na jeho strane. Keď je už po všetkom, nemal by sa obliecť a nechať ťa tak, no mal by ti slastné pocity oplatiť – buď rukou alebo ústami.

Hravosť

Striedanie polôh, hranie rolí, zvodná bielizeň, striptíz a mnoho iného. Presne tieto veci patria do spálne, pretože ak by tam chýbali, začali by sa všetci navzájom podvádzať. Koho už len baví s*x so sochou?

Úprimnosť

Opakovanie je matkou múdrosti. Keď mužovi nič nepovieš, ako má vedieť, čo máš rada a čo nie? Prezradíme ti tajomstvo – najviac úprimná sa ti oplatí byť práve v spálni, pretože len tak môžeš zažiť ohňostroj v hlave a výbuch medzi nohami. Vždy mužovi povedz, čo ti robí dobre a čo nie.

Očný kontakt

Vráťme sa na začiatok. Vášeň a dôvera sa dajú zvyšovať očným kontaktom. Ten je pri intímnych aktivitách dôležitý, pretože oči sú oknom do duše partnera. Vďaka nemu si pár uvedomí svoju blízkosť, lásku a náklonnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.