instagram/mariefeandjakesnow

Dovolenka niekde mimo bežného stereotypu, bez mobilu, práce a hlavne, bez zbytočných starostí. Len v spoločnosti tvojej drahej polovičky, s ktorou váš vzťah ešte hlbšie prehĺbite spoločnými aktivitami, časom a pritom na mieste, kde sa proste nedá byť nahnevaný či smutný. Spolu spoznáte nové miesta, ochutnáte nové jedlá a načerpáte sily na ďalšie fungovanie doma. 

Spoločná dovolenka s partnerom aj preverí, či to naozaj spolu myslíte vážne, či dokáže spolu vydržať aj 24 hodín počas celej dovolenky, ako vám pôjde spoločné spolunažívanie, a taktiež zistíš o partnerovi omnoho viac, ako doma na gauči. 

Dovolenku si však poriadne premyslite a vyberte vhodné miesto, ktoré bude baviť oboch. Romantické, alebo adrenalínové, pokojné alebo hlučné. Toto sú 4 tie najlepšie destinácie pre páry a každá z nich je unikátna niečím úplne iným. 

1. Seychelles

Pokoj, kľud, priezračné more, neobjavené a skryté pláže.  Slnko, teplo, krásna príroda a dokonalo chutné ovocie. Seychelles sú dovolenkovou destináciou, ktorú by chcel navštíviť asi každý. Perfektný oddych ďaleko od domova s nádhernou prírodou a možnosťou oddychu bez preplnených pláží, v krásnych apartmánoch s tým najlepším mužom po tvojom boku. 

2. Benátky

Jedno z najromantickejších miest, ktoré vnucuje atmosféru príjemného spomalenia a užívania si prítomného okamihu. Plavenie sa na pltiach pomedzi domami, krásne historické pamiatky a dokonalá dovolenková destinácia, ktorá okúzli všetkých svojich návštevníkov. Práve vďaka prísnym zákonom ohľadom hluku a nočného pokoja tak nečakaj žiadne párty, len oddychovú dovolenku, plnú spoznávania nového mesta s bohatou kultúrou. 

3. Paríž

Romantický a rozmanitý Paríž túži vidieť asi každá žena. Dovolenka sa však nemusí sústrediť len na toto jedno miesto. Na wish liste by však mesto s Eifellovou vežou, ale určite malo byť. Či už cez deň pobehať krásne historické pamiatky, zájsť na francúzske pochúťky a vziať si do ruky jeden croissant alebo sa prejsť okolo vysvietenej železnej konštrukcií, ktorá vyzerá dokonalo za svetla i za tmy. 

4. Egypt  

Krajina, kde by si sa ako žena sama nemala vydať, a hlavne nie mimo hotela a bez sprievodcu, preto by bolo oveľa lepšie navštíviť Egypt za prítomnosti priateľa. Krásne pieskové pláže, neskutočné slnko a teplo, ale aj množstvo výletov na pamiatky nám kultúrne vzdialené. Práve toto je miesto, ktoré by človek minimálne raz za život mal vidieť a preskúmať čo najviac z neho.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieCestovanie