Po rozchode mávajú problémy väčšinou ženy, no niekedy sa stane, že sa cez to nedokážu preniesť ani naše polovičky. Aj keď tvrdia často opak a hovoria, že sa cez to preniesli, len to predstierajú.

Ako zistíš, že je to prípad aj tvojho bývalého? Týchto 8 znakov ti prezradí, že ešte k tebe stále niečo cíti a nevie sa zmieriť s tým, že už spolu nie ste.

Svojim priateľom hovorí, že ťa nenávidí

Medzi láskou a nenávisťou je len tenká hranica. Ak sa cez rozchod nepreniesol, všade bude hovoriť, ako veľmi ťa neznáša a že ty si tá, ktorá urobila chybu. Robí to však len preto, pretože nie je schopný priznať svoje vlastné emócie a to, že k tebe ešte niečo cíti.

Na verejnosti má takéto silné reči, no ak by ste sa stretli zoči-voči, nedokázal by ti to povedať priamo. Videla by si na ňom, ako sa za svoje správanie hanbí.

Jeho priatelia ťa sledujú

Jeho priatelia ťa sledujú nielen na sociálnych sieťach, ale vedia aj o každom tvojom kroku. Všetko následne hlásia jemu, pretože chce vedieť, čo robíš a s kým sa stretávaš. Ak by sa s rozchodom zmieril, nezáležalo by mu tak na tom.

Stalkuje ťa na sociálnych sieťach

Niekedy na stalkovanie nevyužíva svojich kamarátov, ale robí to rovno on sám. Aj keď ti nikdy nenapíše, vidíš, že videl tvoje storky a sem-tam ti niečo aj olajkuje.

Pýta sa na teba tvojich kamarátov

Ak chce o tebe zistiť ešte detailnejšie informácie, využíva na to tvojich priateľov. Píše im, vyhľadáva ich a pýta sa ich na to, čo robíš a ako sa máš. Samozrejme, že od nich chce, aby ti o tom nedali vedieť, no je viac než jasné, že sa k tebe tieto veci dostanú.

Opité telefonáty a správy

Nie len ženy zvyknú po pár pohárikoch vyvolávať svojim bývalým. V ojedinelých prípadoch to robia aj muži a ide o neklamný znak toho, že nedokážu zniesť tvoju neprítomnosť. Môže sa stať aj to, že ti zavolá z iného (alebo utajeného) čísla, no po zdvihnutí sa neozve a rýchlo zloží. Áno, aj takto detinsky sa môžu chlapi správať.

Hneď si začal s niekým iným

Klin sa klinom vybíja. Ak na teba nevie zabudnúť, hneď skočí do náručia inej ženy. Robí to však so zámerom, aby si žiarlila a aby si oľutovala svoje rozhodnutie, že si od neho odišla.

Nevie sa posunúť ďalej

Na druhej strane môže nastať aj situácia, že sa dlhý čas nevie posunúť ďalej a o vzťahu s inou ženou nechce ani len počuť. Aj keď už prešiel dlhší čas, nevie si po svojom boku predstaviť inú ženu. Stále dúfa v to, že sa k nemu vrátiš.

Žiarli na teba, ak si s inými ľuďmi

Ak ste ostali v kontakte ako kamaráti a sem-tam sa aj stretnete, môže na teba veľmi žiarliť. Konkrétne na iných ľudí, s ktorými sa stretávaš. Najradšej by totiž bol, keby sa trávila čas len v jeho spoločnosti, pretože si myslí, že by si ťa dokázal opäť získať.

Aj chlapi majú svoje city a rozchod môžu znášať ťažšie. Len ťažko to však dokážu priznať na rovinu, takže radšej budú predstierať, že sú v pohode. Ak si v týchto bodoch spoznala aj svojho bývalého, môžeš si byť istá tým, že k tebe ešte stále niečo cíti a najradšej by bol, ak by ste sa k sebe vrátili.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.