Flirtovanie a zvádzanie je v týchto časoch omnoho ťažšie, než bolo v minulosti. Nehovoriac o tom, že sú teraz spoločenské akcie obmedzené.

Tu prichádza jedno veľké ALE, pretože muži v týchto znameniach sa vedia vynájsť a balenie žien im ide najlepšie v každých podmienkach.

Rak

Muž v znamení Raka si stále vyžaduje pozornosť. To je dôvod, prečo žiadnej žene neujde. Robí zo seba „blázna“ a vie na seba strhnúť oči všetkých, ktorí sú v miestnosti. Avšak, pre vzťah a do života si nevyberá ženu, ktorá by bola ľahká korisť. Chce takú, s ktorou to nepôjde tak ľahko a bude vidieť svoju cenu. Rak je typickým príkladom muža, ktorý musí o svoju vyvolenú bojovať – iba tak sa do nej zamiluje.

Škorpión

Obľúbený a vášnivý Škorpión nemôže chýbať na žiadnej akcii, kde sa nachádza veľa pekných dám. Na to, aby jednu zbalil, ho musí priťahovať. Mala by mať v tebe tajomno a záhadnosť, ktorú má aj on. Doslova musí cítiť, že sa priťahujú ako dva magnety. Pokiaľ tam tú chémiu necíti, žiadnu nezbalí. Aj keď je vo flirtovaní a zvádzaní majster, nerobí to len pre zábavu, no hlavne pre potešenie a víziu vzťahu.

Strelec

Hviezdny Strelec je od začiatku sám sebou. Balí ženy najmä pre zábavu a na jednu noc. Je úplný opak Škorpióna, pretože mu nejde o hlbšie záujmy, no iba o telesné uspokojenie. Zbaliť ženu vie na pekné slová, klišé frázy a kupovanie drinkov. Keď je už dostatočne „posilnená“ drinkami, všetko ide ľahšie. To je jeho motto, ktoré používa v každom bare. Strelec musí dozrieť na to, aby si našiel pravý vzťah.

Vodnár

Muž v znamení Vodnára je presne typ chlapa, z ktorého si ženy vedia urobiť najlepšieho kamaráta. Preto sa v balení a flirtovaní musí neustále zlepšovať. Nechce byť vo „friendzone“, chce sa posunúť do vzťahu. Jeho taktiky sú celkom milé a ľahko odhaliteľné, no hoci sa budeš čudovať, fungujú. Dievčatá však citlivo podľahnú skôr jeho smútku a nešťastiu, než jeho príťažlivosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.