instagram.com / ladygaga

Filmoví milenci Bradley Cooper a Lady Gaga sa rozhodli posunúť svoj vzťah o level vyššie. Podľa amerického magazínu InTouch sa známa popová speváčka chystá presťahovať do jeho domu v New Yorku.  

Herec len pred necelým mesiacom oznámil rozchod s modelkou a matkou ich spoločnej dcéry Iriny Shayk, s ktorou žil štyri roky. Bradley Cooper ich rozchod zvláda celkom statočne.

Žiadne plakanie do vankúša sa nekoná. Celá jeho pozornosť momentálne patrí pôvabnej blondínke, s ktorou si zahral v svetovom filmovom trháku Zrodila sa hviezda.

Prečo sa stala táto americká snímka tak populárnou, si sa mohla dočítať aj v našom článku. Bradley Cooper tento raz vystupoval ako režisér a scénarista, no napokon sa dosadil aj do hlavnej úlohy.

Pohľadný herec mal tak možnosť stráviť pár mesiacov natáčania v príjemnej spoločnosti extravagantnej speváčky, Lady Gaga. Očividne sa do nej zaľúbil nielen vo filme, ale aj v realite.

O zakázanom vzťahu ženatého muža so zaujímavou blondínkou sa hovorilo už počas natáčania. Všetko to však prepuklo, keď tento pár prišiel na odovzdávanie Oscara. Na pódiu si spoločne zaspievali pieseň „Shallow“, počas ktorej si zaľúbene hľadeli do očí. Vzájomné sympatie boli jasné aj nezainteresovanému divákovi.

Ako toto romantické predstavenie vnímala jeho ešte vtedy oficiálna partnerka Irina Shayk, je otázne. Vedela o mužovej láske k inej žene už dlhšie alebo to bol pre ňu rovnaký šok ako pre hostí v publiku?

Zaľúbená dvojica z filmu Zrodila sa hviezda tak pomaly, ale isto potvrdzuje očakávania od fanúšikov. Hoci Lady Gaga ani Bradley Cooper ešte oficiálne nepotvrdili spoločné súžitie pod jednou strechou, približujú sa k tomu míľovými krokmi. Sťahovanie známej speváčky do domu Bradlyeho Coopera je toho jasným dôkazom.

Bývala manželka Bradleyho Coopera sa zasa vracia naspäť do New Yorku aj s dcérou Leou, odkiaľ sa bude venovať najmä pracovným povinnostiam.

Zdroj: gossipcop.com / Andrew Shuster , odzadu.startitup.sk / Monika J.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife