Lela a Karlos
Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/lela_ceterova_official

Zdá sa, že svadba je naozaj za rohom! Vyzerá to tak, že Karlos Vémola a Lela Ceterová sa konečne, po dvoch rokoch od zasnúbenia, vezmú. MMA zápasník svojej milovanej sľúbil, že sa ožení, ak vyhrá titul a ďalší opasok. Na ceste k tomu ho čaká už iba posledný zápas, ktorý sa uskutoční o týždeň na Štvanici. Playmate sa na svadbu veľmi teší a dokonca sa na ňu už začala pripravovať, čo každodenne dokazuje na svojom Instagrame

Prípravy v plnom prúde

Kríza je už evidentne definitívne zažehnaná a z kontroverzného páriku je tak idylická rodinka s dvoma deťmi. Svadbu už chystajú dva roky, no na ceste k oltáru im stále niečo podkopávalo nohy. Zdá sa, že teraz sa to už ale naozaj udeje. Svedčí o tom aj to, že Lela Ceterová prednedávnom mala veľkolepú rozlúčku so slobodou a cez víkend si v príbehu na jej Instagrame mohla vidieť, že si vyberá biele topánky, ktoré budú ladiť k jej svadobným šatám.

Vémolovci
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Môže sa ale stať, že Karlos ju na ceste k nemu nespozná. Kontroverzná blondínka a slovenská Barbie sa zase dala vylepšiť. Čo to bolo tentokrát?

Lela Ceterová miluje úpravy

Je známe, že Lela Ceterová je milovníčka estetických úprav. Má spravené prsia, pery, nové zuby, vyhladené vrásky a dokonca jej plastickí chirurgovia vymodelovali tvár podľa predstáv budúcej nevesty. Na klinike sa ale zastavila opäť a a veru, že z nej je iná osoba.

Lela s deťmi
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

„Pred týždňom mi pani doktorka aplikovala prvýkrát niťový lifting APTOS na klinike. Dnes ráno som sa u nej opäť zastavila a vymodelovala mi tvár – lícne kosti, sánku, bradu a pery. Tak úžasne sa cítim, že si to neviete ani predstaviť. Prípravy na svadbu teda začínajú vo veľkom štýle,“ pochválila sa výrazná blondínka na svojom Instagrame.

„Jednoducho, po 2 deťoch, prebdených nociach a zdravotných problémoch moja pleť strácala na elasticite a vytvárali sa, bohužiaľ, aj hlbšie vrásky, čo mi vadilo a necítila som sa dobre. Beriem to tak, že žijeme iba raz a každý sa chce cítiť a vyzerať dobre,“ doplnila Lela Ceterová, ktorá sa na svadbu už pripravuje.

Takto Lela vyzerala po odchode z kliniky

Lela Ceterová
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Playmate bude na svadbe nepochybne za kráľovnú a vo všetkých ohľadoch bude vyzerať dokonale. Na Karlosovi teda už ostávajú iba tie levy a kolotoč. Ktovie, či sa mu to už podarilo vybaviť, pretože času mu už veľa neostáva.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News