Karlos a Lela
Instagram/lela_ceterova_official

Zdá sa, že teraz im to naozaj vyjde! Karlos Vémola a Lela Ceterová sa už zasnúbili pred viac ako dvoma rokmi, no svadba sa ešte doteraz nekonala. Stále im to totiž niečo prerušilo. Instagram bývalej playmate však svedčí o tom, že sa to konečne stane. Včera totiž mala veľkolepú rozlúčku so slobodou spojenú s oslavou jej 33. narodenín. Pozri sa na tú luxusnú párty, ktorú si predtým mohla vidieť jedine vo filme. 

Tento rok pre známy česko-slovenský párik nezačal práve najlepšie. Šoubiznis už druhýkrát rozoberal obrovský šok, keď sme sa dozvedeli, že MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snúbenica Lela Ceterová sa rozchádzajú. Dôvodom mala byť nevera. Kauza je už však definitívne zažehnaná a dvojica si verejne vyznáva lásku na Instagrame.

Lela Ceterová sa môže tešiť

Karlos si predsavzal, že pred oltár nepríde bez ďalšieho titulu a opasku. Sľub, ktorý dal bývalej playmate, sa pomaly napĺňa. Iba pred niekoľkými dňami totiž vyhral v Oktagone 33, kde Lela, symbolicky, oslavovala 33 rokov. S alkoholom začala už priamo v hľadisku, kde od bojovníka dostala drahý náramok a značkovú kabelku.

Oslava pokračovala na after párty po zápase. Lela Ceterová si to tam patrične užila. Deň potom sa na Instagrame dokonca fanúšikom zverila s tým, že to prehnala s alkoholom a mala neuveriteľnú opicu. Tej sa zrejme nevyhne ani dnes, keďže včera mala rozlúčku so slobodou. Jej kamarátky to ale spojili aj s narodeninami.

Takto vyzerala budúca nevesta

Lela na rozlúčkeZobraziť celú galériu (1)
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

A toto bol tím nevesty

Kontroverzný párik je známy svojou extravagantnosťou a okázalosťou. Influencerka nesklamala a aj tentokrát sme sa dočkali obrovského okamihu v jej živote. Na sebe mala luxusné šaty, dokonalý make-up a účes. Šampanské tieklo prúdom a nechýbala ani limuzína, v ktorej sa budúca nevesta so svojím sprievodom prevážali. Veď sa na to môžeš pozrieť sama vo videách, ktoré včera večer postla na Instagram.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News