Zdá sa, že ten okamih sa naozaj blíži! Karlos Vémola má svoj cieľ na dosah a Lela Ceterová sa môže tešiť, pretože ten vysnívaný „deň D“ prichádza. Iba nedávno sme ti písali, že český zápasník sa chystá vystrojiť veľkolepú svadbu, ale až potom, čo splní jeden sľub. Pomaly, ale isto sa k nemu dostáva a bývalá playmate sa má na čo tešiť. A veru, že sa aj teší, o čom svedčia jej príspevky na Instagrame. Včera mala totiž dvojitý dôvod k oslave. 

Lela Ceterová a jej veľkolepé narodeniny

Karlos mal cez víkend nabitý program. Okrem toho, že sa musel pripravovať na dôležitý súboj v Nemecku, jeho snúbenica oslavovala 33. narodeniny. Dostala od neho rozkošný darček, a to priamo na Oktagone. Pochválila sa s ním na svojom Instagrame a prezradila aj to, že to bolo originálne, keďže na takejto udalosti ešte darček nikdy nedostala.

Milujem môjho muža, je to champ a moja najväčšia životná láska, otec našich deti a moje úplne všetko na svete. MILUJEM TA. Ďakujem ti za tie najkrajšie narodeniny a moc ti gratulujem k tvojej výhre. Ani sekundu som neváhala. A môžeme oslovovať,“ napísala Lela Ceterová pod posledný príspevok na svojom profile, kde pridala aj sériu fotiek. 

Pochválila sa darčekmi, ktoré dostala od Karlosa. Dostala značkovú kabelku so striebornými kamienkami a krásny drahý náramok, na ktorý sa môžeš pozrieť vo fotogalérii pod článkom. 

Kedy bude svadba?

Nedávno sme ti písali aj o tom, aké si dal zápasník podmienky, bez ktorých sa so snúbenicou nepostaví pred oltár. Chce vyhrať opasok a na svadbu zajednať štyri levy a kolotoč, čo preňho nie je jednoduché. Ďalší krok ku svojmu cieľu však už splnil, a to ten, že včera vyhral zápas v Nemecku.

Keď niekoho miluješ, dokážeš všetko na svete. A Karlos je toho pravým dôkazom. Po kríze, ktorá otriasla celým Slovenskom, je medzi dvojicou konečne idylický vzťah a zdá sa, že tentokrát svadba naozaj bude. Čakať ju môžeme už o pár týždňov, či dokonca dní. Tešíme sa tak na túto veľkolepú udalosť, ktorá určite zatieni všetky svadby na svete.

Blahožlania k Leliným narodeninám a fotky veľkolepých darčekov uvidíš v našej GALÉRII:

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.