Instagram/lela_ceterova_official

Vyzerá to tak, že kríza je definitívne zažehnaná. Určite si pamätáš hotovú telenovelu, ktorá sa odohrala okolo MMA zápasníka Karlosa Vémolu a jeho snúbenice Lely Ceterovej.

Najskôr padli obvinenia o nevere, neskôr Lela utiekla z domu, no napokon prehovorila o tom, ako to celé bolo. Prvé uzmierovanie sa odohralo v Dubaji, kam prednedávnom dvojica odletela, aby načerpali nové sily. V užívaní si pokračujú aj naďalej, pretože posledné dni zaľúbenci trávia na Slovensku v kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach. Nie je to prvýkrát, čo si vybrali práve toto miesto.

Podľa toho, čo sa odohráva na Instagrame bývalej playmate, to vyzerá tak, že rodinka si užíva dokonalú idylku a tvária sa akoby sa nič nestalo. Dvojnásobná mamička si užíva svoje ratolesti, ktoré pravidelne ukazuje na svojom profile.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Nie je nič pôvabnejšieho ako mamička s dieťaťom v náručí, a nič ctihodnejšieho ako matka v kruhu detí. Dnes má Rocky 2 mesiace. Ten čas ale letí. A Lilinka je jeho veľká sestrička. Milujem ich nadovšetko,“ napísala Lela pred tromi dňami. Verila by si tomu, že od jej pôrodu naozaj ubehli už dva mesiace?

V tom čase si dvojica užila aj romantickú večeru v bratislavskom Ufe. Lela nešetrila láskavými slovami k svojej polovičke. „Zakaždým, keď si takto spolu niekam vyrazíme, ma robíš veľmi šťastnou a cítim sa, ako v oblakoch. Presne ako tu v Ufo reštaurácii v Bratislave. Som rada, že aj po búrlivom období sa konečne vyjasnieva. Milujem ťa,“ odkázala Karlosovi.

Jeden odkaz venovala aj všetkým neprajníkom, ktorí by ich najradšej asi videli nešťastných a rozídených.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News