Muž a žena

Ak už niečo robíš, tak by si to mala robiť na 100 %. Nie je to vhodná rada iba pre tvoju prácu, záľuby, či sny, ale aj lásku. Vzťah si totiž vyžaduje to, aby sme sa do neho vložili naozaj s celým srdcom. Ak to tak nie je, potom sa nemôžeme čudovať tomu, že to nevyšlo. Veď sme to boli práve my, kto tomu nechal pootvorené dvierka. Lásku treba prežiť naplno, inak je to stratený čas.

Buď miluješ alebo nie. Nie je žiadne medzi, žiadne rozhodovanie, žiadne váhanie, ani žiadne „nie som si istá“. Ak máš v hlave práve tieto myšlienky, potom by si do vzťahu ísť ani nemala. Kým si sama nevyjasníš, či to stojí za to, aby si tomu odovzdala srdce alebo nie, nedávaj niekomu falošné nádeje na to, že k nemu cítiš to isté.

Lásku treba prežiť naplno, inak to nebude čistá hra

Ako by sa ti páčilo, ak by si zistila, že muž, do ktorého si sa zaľúbila, ten, s ktorým si už viac než len kamarátka, by si nebol istý tým, či váš vzťah stojí za to? Bolo by to, ako keby neveril vašej budúcnosti, ako keby si bola pre neho len skúškou, či to môže fungovať. V láske chceš všetko alebo nič. Daj do nej srdce, hlavu aj dušu, alebo odíď preč. Samozrejme, že tým veľa riskuješ, no ona za to naozaj stojí.

Všetko, čo ti môže priniesť, za to stojí. Krásne chvíle v objatí, vášnivé noci, dni plné smiechu, nové zážitky, ale aj večerné hádky či problémy, bez ktorých to nejde. Všetko zlé sa však vymaže tým dobrým. Je to ako skok padákom – jednoducho spravíš ten krok do neznáma a necháš sa unášať osudom.

Je úplne normálne, ak váhaš, či je ten človek pre teba ten pravý, či je správny čas na to, aby si si začala niečo nové, či to, že ťa zmena trochu desí. No ak sa pre ten krok rozhodneš, všetko to zahoď za hlavu. Len to, čo do lásky vložíš, sa ti môže aj vrátiť späť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating