Pexels/Rodrigo Souza

Stalo sa to presne v čase, kedy si to najmenej čakala. Nikdy by ti však nenapadlo, že práve týmto spôsobom sa niekedy tak neskutočne zamiluješ. Áno, hovorí sa, že lásku si nevyberáš a rovnako môžeme tvrdiť, že prichádza vo chvíli, kedy ju najmenej očakávame. Sama a nezištne. A práve to je na nej najkrajšie. 

Na tento deň sa nedá len tak zabudnúť a v tvojich myšlienkach zostane podľa všetkého už navždy. Zrejme preto, že bol o dosť iný, ako tie bežné. Spoznali ste sa na mieste, kde sa ti prvotne vôbec nechcelo ísť, no dnes sa tam vraciaš s o to väčšou radosťou a láskou.

Vravíš si to veľakrát len tak pre seba, no keď ste spolu, povieš to s rovnakým pocitom aj jemu. Obzvlášť ťa dokáže zahriať pri srdci, ak na ňom vidíš, že ich vníma rovnako ako ty.

Je to zvláštny pocit byť od seba o čosi ďalej, no o to krajšie je toto výnimočné spojenie zažívať zakaždým, keď sa po dlhom týždni či dvoch zas a znova stretnete. Vlastne, týmto spôsobom sa už stretávate necelé tri roky a aj napriek tomu ste tak neskutočne šťastní.

Občas sa pousmeješ nad tým, ak si vaši spoloční priatelia pýtajú recept na takúto lásku. Aj sa priznajú občas, že vám ju v dobrom závidia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating