Si presne jedna z tých, ktoré zažili viac trápenia, ako si zaslúžia. V tvojom živote je toho dosť ale ja viem, že sa stále snažíš byť nápomocná a snažíš sa byť šťastná pre každú maličkosť. Mala by si dostávať lásku od každého, no namiesto toho stále dostávaš len umelé frázy a tá láska hodná tvojho srdca stále neprichádza.

zdroj: unsplash.com

Každý deň je pre teba nový začiatok. Každý jeden deň sa snažíš byť tu pre každého jedného človeka, ktorý ťa poprosí o pomoc, hoc ju sama potrebuješ. Si tu presne preto, aby si pomáhala svojou láskou. Verím, že raz dostaneš toľko lásky, koľko si tvoja duša zaslúži. Raz si povieš, že to všetko stálo za to. Konečne príde ten čas keď, si povieš, že rozumieš prečo to všetko odišlo, hoc to bolo príliš krásne. Všetky tie zlomené srdcia, všetky tie frázy a všetky sklamania sa pominú, pretože príde niekto, kto tvoju lásku ocení.

Dovtedy….

Buď oddaná svojej láske. Snaž sa byť oporou pre ľudí, ktorý to potrebujú. Ver, že sa ti to všetko vráti. Tvoja láska pomáha ľuďom každý jeden deň a je len na nich, či si tvoju lásku budú naozaj vážiť. Niekedy, si jednoducho musíš oddýchnuť od človeka ako si ty a často sa stretneš so slovami, že si pre nich jednoducho niečo, čo si nezaslúžia, pretože ti nedokážu dať toľko lásky. Možno bude ťažké pripustiť si to, ale nakoniec zistíš, že je to pravda. Budú to ľudia, ktorý ťa veľmi ľúbili, no nedokázali ti dať toľko lásky, ako si bola schopná dať ty im. V ich srdci však ostaneš ako tá najláskavejšia osoba s dobrým srdiečkom.

zdroj: unsplash.com

zdroj: pexels.com

Či tomu veríš alebo nie… tvoja láska pomáha a ľudia si to uchovajú v srdci. Tí správni ľudia pri tebe ostanú a tí čo odišli, si uvedomujú o akú lásku prišli. Vedia, že si im pomohla a tak pomáhaj ďalej a staraj sa o chladné duše. Staraj sa o ľudí, ktorý potrebujú lásku. Zabíjaj ľudí láskou, pretože to je presne to, čo tento svet potrebuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.