znamenia pre relax

Prvý, letný mesiac je v plnom prúde a takmer každá z nás sa snaží si ho aj naplno užívať. Nie všetko je však o rýchlosti, promptnosti či flexibilite. Dôležité je nájsť si častokrát priestor pre seba a dopriať si oddych či dostatočný relax. Horoskop ho odporúča, aby si naň našli dostatočný priestor tri znamenia. Nájdeš sa tu aj ty?

Znamenia, ktoré budú potrebovať v júni najviac oddychu a relaxu

Blíženci

Horoskop radí tomuto znameniu, aby sa v mesiaci jún zameralo na svoju osobnú pohodu a na základe nej aj hodnotila svoj doterajší život. Nie je naozaj nič dôležitejšie, ako byť spokojná sama so sebou. Venuj preto počas tohto obdobia najviac priestoru svojim potrebám.

Len oddychom a relaxom dokážeš nájsť rovnováhu medzi súkromím, prácou a potrebami iných. Dopraj si všetko, po čom túžiš a veľmi rýchlo zistíš, čo v tvojom živote ťa najviac napĺňa.

Váhy

Jún by mohol byť mesiacom nielen osobného, ale i duchovného rastu. Dosiahneš ho tým, že si dopraješ dostatok času na oddych a zmierniš zároveň aj rýchle tempo, v ktorom sa tvoj život pohybuje. Spomaliť tempo nie je nič zlé, no uvedomíš si to až vtedy, keď to naozaj urobíš.

Si príliš dlho single?
zdroj: Unsplash/Mitch Walker

Pokiaľ si si nikdy nedopriala meditáciu, urob to a vybuduj si rituál. Ten sa postará o to, že budeš čoraz viac tráviť chvíle pokoja práve týmto spôsobom. Zmeníš zároveň nielen pohľad na samu seba, ale i na svet vôkol teba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy