pinterest.com

Počkaj si na neho. Počkaj si na toho, kto bude rozumieť tvojim náladám. Počkaj si na niekoho, kto rozumie tvojej mysli a myšlienkam. Počkaj si na niekoho, kto vie, ako ťa má vytiahnuť z tohto strašného sveta.

Počkaj si na niekoho, kto bude pozerať len na teba, keď budeš rozprávať. Počkaj si na niekoho, kto bude cítiť, že vy dvaja máte svoj svet. Počkaj si na niekoho, kto vidí len teba, keď vstúpiš do miestnosti.

Počkaj si na niekoho, s kým sa cítiš v bezpečí. Počkaj si na niekoho, koho prítomnosť ti dodá odvahu. Počkaj si na niekoho, pri kom zistíš, prečo ti to nefungovalo s niekým iným. Počkaj si na niekoho, kto ti ukáže, prečo veci nefungovali správne.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Počkaj si na niekoho, kto ťa rozosmeje, keď budeš plakať. Počkaj si na niekoho, kto ťa neopustí, keď si naštvaná.

Počkaj si na niekoho, kto ti nielen povie ale aj ukáže ako moc ťa miluje. Počkaj si na niekoho, kto ťa nezabudne ľúbiť ani po desiatich rokoch.

Počkaj si na niekoho, kto splní všetky tvoje očakávania a štandardy. Počkaj si na niekoho, kto ti ukáže, že by si si nemala uspokojiť s málom.

Počkaj si na niekoho, kto ti nespôsobí to, že sa budeš cítiť zle alebo nekomfortne. Počkaj si na niekoho, kto ťa vidí v plnom rozsahu, chyby aj dokonalosti a všetko to na tebe miluje. Počkaj si na niekoho, kto ti ukáže, aká veľká a neuveriteľná vie byť láska.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: weheartit.com

Počkaj si na niekoho, kto ti dá celý svet, ak by mohol. Počkaj si na niekoho, komu by si chcela dať tiež celý svet.

Počkaj si na niekoho, kto pochopí, že vzťahy bývajú občas zlé a ťažké, no napriek tom to s tebou bude chcieť skúsiť.

Počkaj si na niekoho, kto ťa bude bezpodmienečne milovať. 

Vtedy nájdeš lásku. A láska si nájde teba. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating