Láska prejavená bozkom ženy a muža

Pamätáš sa, aké to je, keď sa človek zamiluje? Tie úplne prvé chvíle, čarovné začiatky, kedy je láska tak jednoducho dokonalá. Žiadne problémy a starosti, len nevinné spoznávanie sa, iskrivé pohľady a vášeň, ktorej sa ťažko odoláva. Je to zvláštne obdobie, ktoré sa musí prebudiť do reality v momente, kedy sa pred vzťah postaví vážna otázka. 

Je len jedna, no je zásadná pre vašu prítomnosť a aj budúcnosť. Bude z toho vážny vzťah? Budujú sa tu vôbec začiatky niečoho skutočného alebo ide len o flirtovanie a hru, ktorá vás o chvíľu prestane baviť? Kam smerujete? V jednej chvíli sa totiž zastavíte a uvedomíte si, že to už nemusí byť len také randenie. Moment, v ktorom sa rozplynie prvotné čaro a vás môžu opantať obavy.

Láska pozná len 2 možnosti

Kráčať ďalej a potvrdiť, že ste naozaj vstúpili do vzťahu alebo to ukončiť skôr, než to pre vás začne byť nebezpečné. Všetky tie chvíle, kedy ste si nezáväzne užívali stretnutia, letmé dotyky, smiech, milovanie. To sa dostane pred stopku, pri ktorej to už neuhráte na to, že sa to uvidí časom. V jednej chvíli budete musieť urobiť rozhodnutie. Spoločne. Môže to pre vás byť to najťažšie alebo najľahšie rozhodnutie vôbec.

To čaro, ktoré vás sprevádzalo začiatkom, sa môže v sekunde vytratiť, ale aj znásobiť, ak si dáte šancu. Láska vie byť tak prirodzená, že aj keď si uvedomíte, že potrebujete vedieť, na čom ste, nebudete ani minútu váhať nad ďalšími krokmi. Ak sa tak nestane, ak začnete pochybovať a všetko to krásne začína tvrdo narážať na realitu vašich všedných dní, potom to bolo len pobláznenie.

Pobláznenie, ktoré ste si užili, no ktoré je časovo obmedzené. Do chvíle, kedy sa má rozhodnúť, či sa zmení na vážny vzťah. Keď vám to naháňa strach, niečo nie je v poriadku. V tomto sa ide do toho občas na istotu, no občas aj bezhlavo. Ale rozhodne nie s nasilu a s obavami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating