Laminácia obočia
YouTube/Sagonia Lazarof

V beauty svete sa vždy nájdu trendy, ktoré sú istú dobu mimoriadne obľúbené. Na niektoré sa po roku zabudne a začne sa „nosiť“ niečo iné, no sú aj také, ktoré si svoje prvenstvo držia. K nim rozhodne patrí aj laminácia obočia, ktorá je posledné roky aj u nás veľmi preferovaným tipom na úpravu chĺpkov. Ak si trúfaš, môžeš si ju vyskúšať aj sama doma.

Samozrejme, ideálne je, ak sa zveríš do rúk profesionálov, kde si zaplatíš za to, že výsledok bude taký, aký si želáš. No povedzme si na rovinu, pre niekoho to môžu byť peniaze, ktoré si radšej ušetrí. A niektoré ženy zase netušia, či sa s takouto úpravou budú cítiť dobre a či sa im bude vôbec hodiť. Majú strach, že niekoľko týždňov budú chodiť po svete tak, ako sa im to nebude páčiť.

Preto je fajn, že efekt, ktorý ti vytvorí laminácia obočia, si vieš vytvoriť aj sama doma. Stačí ti na to pár minút trpezlivosti a minimum produktov. Máš 2 možnosti – buď si objednáš sadu, v ktorej na lamináciu nájdeš všetko, čo potrebuješ (stačí si to hodiť do Google a môžeš si vyberať) alebo vyskúšaš nejaký DIY trik z internetu.

Tu nájdeš postup so sadou

Laminácia obočia vďaka lacnejším tipom

V druhom prípade ti postačí len čistá kefka na vyčesanie a vazelína, gél na vlasy či tuhé mydlo na zafixovanie. Výhodou je to, že je to len dočasné, takže ideálne, ak si nerozhodná pri úprave. No a ako na to, to ti ukážu tieto dva videonávody. Nemáš za čo!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty