instagram.com/ladygaga

Fanúšikovia sa dočkali a jasajú! Lady Gaga po naozaj dlhej dobe predstavila svoju novú skladbu a hneď ňou zožala veľký úspech. Veď len tri hodiny po premiére videoklipu už dosiahla jeden milión videní. A musíme uznať, že nielen pieseň, ale aj vizuál naozaj stoja za to.

Pamätáš si ešte vôbec, kedy Lady Gaga vydala svoju poslednú skladbu? My sme veru tiež museli trochu googliť a zistili sme, že to bolo už pomerne dávno. Ak, samozrejme, nerátame skladby k filmu Zrodila sa hviezda, kde sa z bláznivej speváčky stala romantička a svojimi pomalými piesňami dojala nejednu citlivú dušu.

Teraz je ale Gaga späť v celej svojej paráde a talente so singlom Stupid Love. Speváčka vsadila na zaujímavý farebný videoklip, ktorý ako viackrát podotkla, bol celý natočený pomocou iPhone 11 Pro. Načo míňať ďalšie peniaze na kamery či profesionálnu techniku, keď sa to dá urobiť aj takto jednoduchšie a vyzerá to rovnako dobre?

V celom videoklipe vyzerá Lady Gaga ako inak perfektne a ružová farba jej naozaj pristane. A nemôžeme zabudnúť podotknúť jej skvelú postavu, ktorú sa nehanbila ukázať. Veríme, že ťa táto tanečná novinka naladí a najbližšie dni nebudeš počúvať nič iné.

Lady Gaga – Stupid Love (Official Music Video)

Speváčka pred premiérou videoklipu zverejnila aj dva teasre, ktoré ti o samotnom klipe napovedia možno trochu viac.

Lady Gaga – Stupid Love (Teaser)

Lady Gaga – Stupid Love (Teaser 2)

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News