Jedna z najbohatších mladých dievčat. Má nielen svoju radu dekoratívnej kozmetiky, ale aj dieťa so známym Travisom Scottom. Už je známe, že na seba rada púta pozornosť, no teraz sa skutočne postarala o poriadny rozruch.

Zverejnením fotografie na svojom Instagrame Kylie Jenner spôsobila skutočné tornádo zdieľaní a správ či už pozitívnych, alebo negatívnych na svoje pôsobenie v magazíne Playboy. Sama sa odvoláva na to, že keby do toho s ňou nešiel aj jej partner Travis Scott, tak by sa neodhodlala sama odhaliť svetu.

Reklama pre rodinu

Napriek šoku pre verejnosť to bolo pre jej rodinu posun vpred. Vráťme sa v čase o 12 rokov späť, kedy jej nevlastná sestra Kim Kardashian nafotila obálku pre už spomínaný magazín a Chris Jenner (mama) ju pomyselne potľapkala po pleci so slovami: „Dobrá práca, zlatíčko!“

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Nežná nahota

Každý by čakal prvoplánové odhalenie celého tela a zábery, ktoré budú ukazovať skutočne všetko. Napočudovanie je tomu však úplne inak, pretože záber uverejnený na Instagrame Kylie Jenner, ktorý sa bude nachádzať aj v magazíne je veľmi nežný a pritom zmyselný. S popisom: „When Huston meets LA..💛“ dáva najavo stretnutie dvoch milujúcich osôb- Kylie a Travisa.  Musíme uznať, že nejde o nahotu, takú akú ju poznáme my, ale jednoduchosť a jemnosť spojenú s láskou, ktorú vyžaruje táto fotografia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.