Kylie Jenner patrí k najlepšie zarábajúcim známym osobnostiam na Instagrame. K tomu má aj svoju vlastnú značku kozmetiky, preto sa niet čomu čudovať, že si môže dovoliť veci, o ktorých sa bežným ľuďom možno ani len nesníva.

Na svojom instagramovom profile sa pochválila svojím letným šatníkom, pričom sa zamerala predovšetkým na topánky a kabelky. Už na prvý pohľad je zrejmé, že ide síce o štýlové fashion kúsky, no mnoho bežných žien by si také topánky na nohy ani neobuli.

Ide hlavne o kontroverzné lodičky a sandále s rovnou špičkou. Kým im mnohé ženy už podľahli, pre ostatné je takýto štýl nepochopiteľný. To isté môžeme povedať aj o zbierke letných kabeliek Kylie. Našla by si ich v najnovších trendoch na túto sezónu, no o ich praktickosti by sa dalo polemizovať… Kvôli ich malej veľkosti by si do nich veľa vecí nevmestila.

23-ročná hviezda je pre mnohé ženy po celom svete fashion ikonou a vzorom, podľa ktorého sa chcú obliekať aj ony. Kylie svoj šatník pravidelne obnovuje a z času na čas sa zvykne svojimi kúskami aj pochváliť. Čo na to hovoríš ty?

Uvítala by si vo svojej zbierke takéto topánky alebo kabelky?

Zdroj: Instagram/kyliejenner

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.